Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur

Büyü tarihinin en hızlı tesir eden işlemleri arasında yer alan “yedirilerek yapılan büyüler” kişiye doğrudan temas eden materyaller aracılığı ile uygulanır. Etkili bir biçimde sonuç veren bu büyüler tıpkı günümüzde olduğu gibi, geçmişte de uzman medyumlar tarafından uygulanmaktaydı. Sanılanın aksine, genellikle uzaktan uygulanan bu işlemler medyum ile yiyeceğin temasına ihtiyaç duymadan yapılabilir.  Uygulanan bu çalışmaların, diğer pek çok işleme kıyasla güçlü ve kalıcı sonuçlar verdiği bilinmektedir. Bu durum insanların aklında, yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur? Sorusunun oluşmasında etkilidir.

Yedirilen Büyüler Nasıl BozulurYedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur sualine cevap vermeden önce, verilmesi gereken pek çok bilgi olduğunun altını çizmek gerekir. Bu bilgilerin temeli ise, yedirilerek yapılan büyüler nelerin hangileri olduğu ve hangi amaca hizmet ettiğidir. Yedirilerek yapılan büyüler, ak ve kara büyü olarak kullanılabilir. Eksiksiz ve doğru biçimde uygulandığında, her iki amaç içinde oldukça etkili sonuçların elde edilmesini sağlar. Bu tarz işlemlerin bozulmasının oldukça güç olduğu bilinse de, imkansız değildir. Fakat, amatör kişiler tarafından uygulanamaz. Yapılan işlem, şeytani amaçlar içeriyorsa fark edildiği anda duruma müdahale edilmelidir. Aksi durumda kişide kalıcı etkilerin oluşması muhtemeldir. Bu etkiler zaman içerisinde hafifleyebilir, olduğu gibi kalabilir ya da tedavi ile bütünüyle ortadan kalkabilir.

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur? Çeşitleri Nelerdir?

Yedirilerek yapılan büyülerin en çok rağbet gördüğü alan aşk ve bağlama büyüleridir. Akıl almaz derecede güçlü sonuçlar elde edilmesi, insanların bu metotlara yoğun ilgi göstermesinin de önünü açmıştır. Pek çok farklı metoda sahip olan aşk ve bağlama büyüleri, kişiye çeşitli gıdalar yedirilerek uygulanabileceği gibi, hiçbir maddeye temas etmeden etki edecek şekilde de yapılabilmektedir. Bu tarz çalışmalar, kişinin iyiliği ya da kötülüğü hedeflenerek uygulanabilir. Genellikle kara büyüler, çevrede bulunan bilgili kişiler tarafından fark edilmektedir. Büyüyü fark etmek tecrübe ve bilgi birikimi ister. Herkes, büyünün varlığını anlayamaz ve tespit edemez.

Yedirilerek Yapılan Büyüleri Bozma YöntemleriYapılacak işlem herhangi bir yiyeceğe uygulanabilir. Uzaktan uygulanan ve yedirilerek yapılan işlemler, genellikle bitkilere ve şeker içerek gıdalara uygulanmaktadır. Bunun nedeni ise, bu yiyeceklerin çok daha saf bir enerjiye sahip olmaları ve yönlendirilen enerjiden, çok daha fazla etkilenmeleridir. Yedirilerek yapılan büyüler yalnızca aşk ve bağlama büyüleri için değil,  evlilik, kısmet açma, kısmet kapama, soğutma, kişinin sağlığını yitirmesi için yapılan çalışmalar… içinde uygulanabilir. Doğru ve eksiksiz biçimde uygulandığında, tüm amaçlar için güçlü sonuç vermektedir. İnsanların akıllarını kurcalayan ve bir o kadar da korkuta soru ise iyi ya da kötü amaçlar içeren bu işlemlerin bozulup bozulamayacağıdır.

Kişilere Yedirilerek Uygulanan İşlemleri Çözmek

Kişilere yiyecek yedirilerek yani doğrudan temas ettirilerek uygulanan bu işlemleri bozmak elbette ki mümkündür. Büyünün varlığından şüphe duyan kişilerin uzman medyumlar ile irtibata geçmesinin ardından, işlemin en kısa sürede bozulmasını sağlayacak olan metot belirlenir. Bu metodun uygulanabilmesi için gerekli olan materyallerin temin edilmesi ve konu üzerinde uzmanlaşmış bir medyum ile iş birliği yapılması gerekir. Büyü bozma işlemleri ve uygulamaları amatör kişilere uygun değildir. Bu tarz çalışmaların amatörler tarafından uygulanmaya çalışılması, beklenilmeyen ve istenilmeyen sonuçların elde edilmesine neden olabilir. Bu istenilmeyen sonuçlardan kurtulmaksa oldukça zaman alır. Zaman kayıpları yaşayarak, hayal kırıklığına uğramak yerine, doğrudan işin uzmanı bir medyum ile irtibata geçmek en akıllıca seçenek olacaktır.

İşlemin uygulanışı esnasında kullanılacak materyallerin temin edilmesinin ardından, ritüelin uygulama aşamasına geçilebilir. Bu aşamayı tamamlamak kimi zaman bir gün, kimi zamansa haftalar alabilir. Kişinin tesiri altında olduğu işlemin doğru tespit edilmesi, zaman kaybı yaşanmaması açısından oldukça önemlidir. Ritüelin gerçekleştirildiği süreç ve sonrasında, kişinin evindeki eşyaların sirkeli sular ile silinmesi, ada çayı ve defne yaprağı gibi bitkilerin yakılarak mekan içerisinde gezdirilmesi oldukça etkili bir yardım yöntemidir. Ancak bekleme sürecinde yapmanız gereken en önemli eylem ise devamlı olarak olumlu sonuca ulaşacağınıza inanmanızdır. Umutsuzluğa düşmek, büyüden kuşku duymak gibi eylemler, işlemin enerjisinin düşmesine ve olumsuz sonuç alınmasına neden olabilir. Sonuç olarak manevi enerji ile yapılan ve bozulan bu işlemler, farkında olmadan yönlendirdiğimiz enerjilerden de etkilenirler. İnançlı olmak, olumlu sonuç almanın anahtarıdır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here