Latin Büyüsü

Latin Büyüsü

İbranice dili kullanılarak uygulanan Latin büyüsü, kısa sürede kişileri birbirlerine bağlaması ile ünlü olmuş bir çalışmadır. Kısa sürede gösterdiği etkilerin gücü ile yakın geçmişte tekrar popüler olarak, insanların ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. İşlemin etkilerine kendi gözleri ile tanık olan kişiler, yakınlarına ve çevresine büyünün etkileri hakkındaki bilgileri yaymış ve kulaktan kulağa yayılan bu bilgiler, işleme olan ilginin artmasına vesile olmuştur. Ancak kulaktan kulağa yayılan bilgilerin sahip olduğu çok genel bir sorun vardır ki, bu sorun bahsi geçen işlem içinde geçerlidir.

Latin Büyüsü Nasıl Yapılırİnsanlar, sahip oldukları bilgi birikimini bir başka bireye aktarırken kesin olarak emin olmadığı söylemleri de dile getirebilir. Bunun sonucunda, işlemden alınacak sonuç için girilen beklentide yükseliş ve işlem hakkında gerçekte var olmayan bazı adımların ya da etkilerin ortaya çıkmasına neden olur. Örnek vermek gerekirse; işlemin Latin harfleri kullanılarak uygulandığı bilgisi, tamamı ile kulaktan kulağa aktarım esnasında ortaya çıkmış yanlış bir bilgidir. İşlemin uygulanışı sırasında Latin harflerinden yararlanılmaz. İşlem tamamı ile İbranice dilinde uygulanmaktadır. İşlemi uygulayacak kişinin İbranice diline hakim olması, oldukça önemli bir noktadır. İşlemin ismi ise çalışmaların ortaya çıkmış olduğu bölge ve büyüyü uygulayan medyumların Latin olmasından gelmektedir. El yazması büyücülük kitaplarında, Latin büyücülerin oldukça güçlü kişiler olduğu ve metafizik çalışmalarına hakim oldukları defalarca kez ön plana çıkarılmaktadır. Bu kişilerin ortaya çıkardığı işlemlerin tümü “Latin büyüleri” ismi altında toplanmakta ve bilinmektedir.

Latin Büyüsü Ne İçin Yapılır? İşlem İçin Muska Yazılır mı?

Latin büyüsü ne için yapılır? Sorusu hemen akıllara gelmektedir. İşlemin uygulanışı için pek çok nokta hedef alınabilir. Bu hedef her ne olursa olsun, içerisinde çeşitli bağlama büyüsü metotlarını içerecektir. Latin büyülerinin temelinde yatan bağlama çalışmaları, işlemin çok daha etkili ve güçlü sonuçlar vermesini sağlamaktadır. Bu çalışma, kişileri birbirlerinden soğutmak ya da ayırmak amacıyla uygulanamaz. Eğer ki işlemler, kişileri birbirlerinden ayırmak ya da soğutmak amacıyla uygulanabilseydi, bu durum yapılan işlemlerin içerisinde bağlama çalışmaları olmasının önüne geçerdi… Latin büyüleri, muskaları ile etkileşen işlemler arasında yer alır. İşlemin inaktif halden aktif hale geçmesi için, yazılan muskanın doğru bir biçimde yazılmış ve konumlandırılmış olması gerekir. Bu konum kimi zaman herhangi bir noktada bulunan toprağın altı olabilirken, kimi zaman kişi ya da kişilerin evleri gibi mekanlar da olabilmektedir… Muska her nereye konumlandırılırsa konumlandırılsın, bir başka üçüncü boyut canlının muska ile temas etmemesi ve muskanın bulunduğu konumda zarar görmemesi oldukça önemlidir.

Peki, muskaya herhangi bir canlı tarafından temas etmesi ne gibi sonuçlar oluşturur? Muskaya temas oluşması ya da muskanın açılması durumunda, büyünün etkileri önemli derecede negatif etki altında kalacaktır. Muskanın konumlandırılması esnasında yardım alınan diğer boyuttaki varlıklar durumu kısa sürede fark edebilir. Bununla beraber, muskaya temasta bulunan canlıya musallat olma durumu, büyünün bir etkisi olarak gerçekleşecektir. Bu gibi olaylar çok nadir olsa da yaşanabilmektedir. Muska genellikle evin zeminine ya da insanoğlunun aklına gelmeyecek noktalara saklanır. Evin yıkılması gibi durumlarda muska açıkta kalabilir. Bu gibi bir materyalle temasa geçildiği durumlarda, mutlaka uzman medyum ile irtibat kurulmalıdır. Bu sayede, musallat etkisi altında kalmadan içinde bulunduğunuz durumdan kurtulabilirsiniz.

Latin Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

İşlemlerin tesir süreleri hakkında kesin konuşmalar yapmak ya da kesin tarihleri dile getirmek imkansızdır. Uzman medyumların, işlemin sonuç vereceği zaman dilimi hakkında tahminlerde bulunması mümkündür. Bu tahminler, uzman medyumun daha önce yapmış olduğu çalışmalar ve bu çalışmalardan alınan geri dönüşlere bakılarak yapılmalıdır. İşlemin etki etme süresini etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden bazıları;

  • İşlem yaptırmayı hedefleyen kişinin büyü ve medyuma olan inancı,
  • İşlemden sonuç alınacağına inanılması, düşünceler ile negatif etki yaratılmaması,
  • İşlem yapılan kişinin hanesindeki nesnelerin sirkeli sular ile silinmesi,
  • İşlem yapılan kişinin hanesinin kötü enerjiden arındırılması, (defne yaprakları yakılabilir, hamam otu yakılabilir, çeşitli tütsüler yakılabilir…)
  • Kişinin başka bir büyünün tesiri altında olmaması,
  • Kişi ya da kişilerin diğer boyuttaki varlıklardan birine sahip olması ya da bu varlıkların kişiye musallat edilmiş olması…

İşlem inanç ve titizlik ile uygulandığında ortalama olarak sekiz ile on beş gün arasında sonuç verdiği gözlemlenmektedir. Bu tarih, ileri zaman dilimlerine kayabilir.

Latin Büyüsü Etkileri NelerdirLatin büyüsü hakkında bilinmesi gereken en önemli konulardan biri de, işlemin kalıcılık süresidir. Bazı büyüler, doğru ve eksiksiz uygulandığında ömür boyu etkisini göstermeye devam ederken, bazı büyüler doğru ve eksiksiz uygulanmasına rağmen geçici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Latin büyüleri de, geçici sonuçlar elde edilmesini sağlayan işlemler arasında yer almaktadır. İşlemin tesir süresi sona erdiğinde, kişiler eski hallerine dönecektir. Tam bu noktada, insanların kafasında “büyünün etkisi geçtikten sonra, kişiler arasındaki bağ kopacak ve birbirlerine bağlı kalmayacaklar” gibi yanlış bir algı oluşmaktadır. İşlemin tesirinin ortadan kalkması, her zaman için kişilerin hal, hareket ve ilişkilerini olumsuz etkilemez. Kişiler, büyünün tesiri altında olmadan da mutlu bir şekilde yaşam sürebilirler.

Latin Büyüsünün Etkisi Bittiğinde Ne Olur? Latin Büyüleri Günah mıdır?

Latin büyülerinin zamanı geldiğinde kendiliğinden çözüldüğünden ya da diğer bir değişle bozulduğundan bahsetmiştik. İşlemin tesirinin ortadan kalkmasının arından, kişiler tekrardan özgür iradelerine kavuşacaklardır. Bu durumu örnek vererek çok daha net bir biçimde açıklayabiliriz; kişileri birbirlerine aşık etmek amacıyla Latin büyüsü uygulandığını ele alalım. İşlemin tesirini göstermesi ile birlikte kişiler birbirlerine bağlanarak yakınlaşırlar. Bu noktadan sonra, yapılan metafizik çalışmaları nedeni ile kişilerin birbirlerine aşık olmaktan başka şansları yoktur. Kişiler sahip oldukları ilişkiden gayet mutlu ve kendi içlerinde de huzurludur. İşlemin kendiliğinden ortadan kalkması, bir gün içerisinde gerçekleşmez. Bu eylem kendi içerisinde aşama aşama oluşur. Bu esnada kişiler birbirlerinden soğumazlar. Kişilerin aşk ve bağ düşünceleri tamamı ile kendi özgür iradelerine bırakıldığında, aralarındaki sevgi devam edebilir. Ancak taraflar özgür iradeleri ile birbirlerinden ayrılabilir ya da ilişkinin içerisinde olmayan üçüncü bir şahsa karşı aşk duygusu duyabilirler. Peki, bu durumdan kurtulmak için ne yapabilirsiniz?

  • İşlemin etkisini yitirmesinin ardından tekrara büyü yaptırabilirsiniz,
  • Başka bir aşık etme ya da bağlama büyüsü metoduna başvurabilirsiniz…

Bir diğer soru ise Latin büyülerinin uygulatılmasının günah olup olmadığıdır. Bu işlemin kişileri birbirlerine bağlamak, ilişki ve yuvalarına huzur getirmek amacıyla uygulanmasında hiçbir sakınca yoktur. Yapılan uygulamanın, kişiler üzerinde de herhangi bir negatif ya da yan etkisi de olmayacaktır. İşlemin ritüeli esnasında yardım alınan varlıklar kişilere musallat edilmez. Ancak işlem, bir aileyi yıkarak başka bir yuva kurmak için uygulanmış ise bu tarz işlemlerin pek çok kutsal kitapta yasaklanmış olduğunu rahatlıkla görebilir, bu bilgilere ulaşabilirsiniz. İşlemin uygulatılmasının günah olup olmaması, varılmak istenen sonuca bağlıdır.

Latin Büyüsü Nasıl Yapılır? Kaç Günde Uygulanır?

Latin büyüleri, kültürümüzden oldukça uzak çalışmalardır. Bu neden, gerek uygulama esnasında kullanılacak malzemelerin temini gerek işlemi yapacak medyumu bulmak basit değildir. Ancak bu durum, Latin büyülerinin ülkemizde uygulanmadığı anlamına gelmemektedir. İnternette araştırma yaparak, Latin büyüleri üzerinde uzmanlaşmış medyumların kimler olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz. İşlemin eksik ya da yanlış  uygulanması, tehlikeli sonuçların oluşmasını beraberinden getirdiğinden, mutlaka bir uzman medyumdan yardım alınmalıdır. İşlemin yapımı, ritüel ile sağlanır. Yapılan ritüelin ortalama olarak üç gün kadar sürdüğü bilinmektedir. İşlemin uygulanabilmesi için gereken bilgilerin tümüne sahip olması oldukça önemlidir. Bu bilgiler içerisinde; kişilerin tam isimleri, tam doğum tarihleri ve fotoğrafları da bulunmaktadır… Medyuma aktarılan bilgilerin doğru olmaması, işlemin sonuç vermemesi anlamına gelir. Bu sebeple, bu bilgilerin eksiksiz ve doğru biçimde aktarıldığından mutlaka emin olun.

Latin Büyüsü Nedirİşlemin uygulanış amacı, kullanılacak olan metot üzerinde büyük ve önemli değişimler yaratır. Kullanılan metot doğru biçimde uygulanırsa, istenilen sonuca ulaşmak an meselesi haline gelecektir. İşlem için gerekli olan en önemli bilgi, kişilerin fotoğraflarıdır. Ritüelin büyük bir kısmı bu fotoğraflar üzerinden gerçekleştirilir. İşlemin uygulanışı öncesinde ve sonrasında çeşitli metafizik çalışmaları da uygulanır. Bu çalışmalar; kişilerin doğru frekans aralığında yer alması, eşit enerji seviyesine çekilmesi gibi durumları da düzenler. Bu sayede, kişiler arasındaki iletişim doğru aralıkta olacak, birbirlerine karşı empati duyguları gelişecek ve en önemlisi de birbirleri ile vakit geçirmekten büyük zevk duyacaklardır… Her büyüde olduğu gibi, Latin büyülerinin ritüellerinde kullanılacak olan araç gereçlerde de değişim yapılamaz ve malzemeler birbirlerinin yerine kullanılamaz!

Yapılan Büyüler Dua ile Bozulabilir mi?

İnsanların en çok merak ettikleri konulardan biri de, işlemlerin dua bozulup bozulamayacağı ya da yapılıp yapılamayacağıdır. Öncelikle kesin olarak bilinmesi gereken bir nokta vardır ki, bu da büyü ve duanın birbirlerinden ayrı ancak bir o kadar da iç içe kavramlar olduğudur. Ancak kesin olarak belirtebiliriz ki, dua ile büyüyü bozabilmek kesinlik bildirmeyen ve sonucu bilinmeyen çalışmalardır. Dua ile büyü bozabildiğini öne süren falcı ve üfürükçü hocalardan uzak durunuz. Bu kişilerin medyumluk ilmi ve büyü yapıp bozabilmek ile hiçbir bağlantıları yoktur.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here