Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü

İşlem hakkında detaylı bilgi paylaşımına başlamadan önce, kendine aşık etme büyüsü nedir? sualini kısaca yanıtlamamız çok daha doğru olacaktır. İnsanın, karşılıklı sevgiye ihtiyaç duyması nedeni ile Mısır’da ortaya çıktığı tahmin edilen bu işlem, yapılan ritüelleri ile karşılıklı sevginin elde edilmesini sağlamaktadır. Yüz yıllardır kullanılan ve uzman medyumlar tarafından yapılan aşık etme büyüsü, onlarca farklı metoda sahiptir. Bu metotların var oluş nedeni ise duruma en etkili biçimde müdahale edebilmek, elde edilebilen materyaller ile olumlu ve istenilen sonuca ulaşabilmektir.

Kendine Aşık Etme Büyüsü EtkileriKullanıldığı noktaya bakılarak ak ve kara büyü kategorisinde yer alabilen bu işlem, genellikle platonik aşıklar tarafından tercih edilmektedir. İşlemin ortalama sonuç süresi oldukça kısa olduğundan insanların dikkatlerini üzerine toplamıştır. Yüz yıllardır en çok tercih edilen işlemler arasında yer alması ile tarihe karışmadan günümüze kadar gelmeyi ve popülaritesini korumayı başarmıştır. Bu etkili işlemin sonuçlarından en doğru ve güçlü biçimde yararlanabilmek için uzman medyum desteği almak şarttır. Yazımızın başında belirtmeliyiz ki, bu tarz işlemleri yapabildiğini öne süren falcı ve üfürükçü hocalar yalnızca zaman kaybı yaratacaktır. Lütfen, medyumluk ilminden uzak bu tarz kişilerin boş söylemlerine kanmayınız.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendine aşık etme büyüsü uygulanırken henüz ritüelin başlangıç aşamasındayken, yapılması gereken oldukça önemli bir seçim vardır. Bu seçimin sonucunda, işlemin uygulanışı esnasında diğer boyuttaki varlıklardan yardım alınıp alınmayacağına karar verilir. Alınan bu karar, ritüelin uygulanış adımlarında büyük değişimler yaratılmasını sağlar. Büyü ritüellerindeki değişimler sonucun gücü ve şeklini tahmin edebileceğinizden çok daha fazla etkiler. Bu etkinin olumlu yönde olabilmesi için, doğru seçimin yapılması gerekir. Yapacağınız seçimde, işlemin ritüeli esnasında diğer boyuttaki varlıklardan doğrudan mı yoksa dolaylı yoldan mı yardım alacağınız belirlenir. Aslına bakarsanız, her iki işleminde sonuç verebilmesi için diğer boyuttaki varlıklardan yardım alındığını görebilirsiniz. Ancak işlemlerin birinde, varlıkların tek görevi hazırlanılan materyalleri ve sembolleri, belirtilen alana yerleştirmektir. Bu işlemler “dolaylı yoldan yardım alınarak uygulanan büyüler” olarak isimlendirilmektedir. Bu yöntem ile yapılan işlemler, diğerlerine kıyasla “çok daha basit” olarak da nitelendirilebilir.

İşlem sırasında çağırılan cinlere, gerçek isimleri yerine mahlasları ile hitap edilir. Bu durum, işlemin gidişatında büyük değişimler yaratır. Diğer boyuttaki varlıkların dolaylı yoldan kullanıldığı işlemlerin çok daha basit olduğunu dile getirmiş olmamızın, yanlış bir algı yaratmasını önüne geçmek için şu açıklamayı yapmamız gerekir; işlem hangi yöntem ya da amaç için yapılıyor olursa olsun, mutlaka uzman medyum tarafından ya da üstat gözetiminde uygulanmalıdır. Aksi durumda işlemden olumlu ya da istenilen sonucun alınması yalnızca hayal olarak kalacaktır.

Kendine Aşık Etme Büyüsü İçin Doğrudan Varlık Kullanmak

Bu tarz metotlar kesinlikle uzman bir medyum tarafından uygulanmalıdır. İşlemin amatör kişiler tarafından uygulanması oldukça sakıncalıdır. Amatör kişilerin uygulamaya çalışmış olduğu bu tarz işlemlerde, beklenilmeyen sonuçların elde edildiği sıklıkla görülmektedir. İşin ehli medyumlar ise el yazması büyücülük kitaplarındaki bilgiler aracılığı ile sizleri istenilen sonuca ulaştırabilir. Bu tarz işlemlerin uygulanış süreci sabır ve zaman gerektirir. Aceleci davranmadan, harfi harfine uygulanmış işlemlerin hemen hemen tümü sizleri aklınızdaki sonuca ulaştıracaktır.

Kendine Aşık Etme Büyüsü BelirtileriVarlıklar kullanılarak uygulanan işlemlerin ritüel aşamasında, işlem sırasında yardım istenen varlıkların isimleri doğrudan söylenerek ritüele davet ve dahil edilir. Bu cinlerin, medyumun tanıdığı ve emri altında bıraktığı varlıklar olması, istenilen sonucu elde edebilmek açısından oldukça önemlidir. Bu işlem için yerine getirilmesi gereken görevler cinlere doğrudan emredilmez. Çeşitli semboller ve sözcükler ile aktarılır. Bu tür işlemlerin amatörler tarafından uygulanması durumunda kişi, cinler ile nasıl bağlantı ve iletişim kuracağını bilmediğinden musallat olma durumu gözlenebilir. Musallat ciddiye alınması gereken önemli bir konudur. Musallat kurtulabilmenin yolu yine uzman bir medyum ile irtibata geçmek olacaktır. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kalmadan önce, işin ehli uzman bir medyumla iletişime geçmek çok daha akıllıca olacaktır.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Metotları Nelerdir?

İşlemin uygulanışında en çok tercih edilen metotları, bu metotların isimler ve uygulanışları hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

  • Kaşık Büyüsü; Oldukça etkili bir, kendine aşık etme büyüsü metodu olan bu işlem köklü bir tarihe sahiptir. Profesyonel bir kişi tarafından uygulandığı takdirde, ev içinde de yapılabilir. Ancak uygun ortamın oluşturulması oldukça önemlidir. İşlemin temel malzemelerinden bazıları; tahta kaşıklar, kullanılmamış beyaz bir bez… ( büyü materyallerinde renkler büyük önem arz eder.) İşlem sırasında kullanılacak diğer malzemeler, işlemin sonuç vermesi istenilen güce göre değişim gösterir. İşlem kişileri bir araya getirmek ve bağlamak için kullanılabileceği gibi, kişileri ebediyen birbirinden ayırmak niyeti ile de uygulanabilir…
  • Sarımsak Büyüsü; İşlem, ismini temel ritüel malzemesi olan sarımsaktan almaktadır. Pek çok kaynak, evde uygulanabilecek basit işlemler arasında yer aldığını öne sürse de, kesinlikle uzman medyum tarafından ya da uzman medyum gözetimi altında uygulanmalıdır. İşlemin uygulanışı sırasında diğer boyuttaki varlıklardan yardım alınmaz. Manevi enerji ve ritüellerden oluşur. Etkili sonuçlar yaratması ile geçmişte ve günümüzde oldukça sık tercih edilmektedir.
  • Düğüm büyüsü; Günümüzün en çok tercih edilen işlemleri arasında yer alır. Diğer boyuttaki varlıkların yardımı, metafizik çalışmaları ve ritüellerin doğru uygulanması sonucunda etkisini gösterir. Uzman medyumlar tarafından uygulanan bu işlem büyük bir titizlik ile yapılır. Kısa sürede etkili sonuçlar elde edilmesini sağladığından, günümüzün en çok tercih edilen kendine aşık etme büyüsü metotları arasındaki yerini almaktadır. Düğüm büyüsü, pek çok farklı amaç içinde kişi ve kişilere uygulanabilir. Ritüeli pek çok işleme kıyasla karmaşıktır. Çalışmakta olduğunuz medyum, konu hakkında tecrübeli ise bu işlemden olumlu sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Ne Zaman Sonuç Verir?

Kendine aşık etme büyüsü ne zaman sonuç verir sorusunun ucu oldukça açıktır. Çünkü sorunun cevabını etkileyen pek çok farklı faktör bulunmaktadır. Faktörlerden bazıları şunlardır;

  • Büyüyü uygulayan medyum ya da kişinin uzmanlık seviyesi ve işlem üzerindeki bilgi birikimi,
  • Büyü yaptıran kişinin, işlemden alacağı sonuca karşı inancı ve sabrı,
  • Kişinin üzerinde başka bir büyü ya da adına yazılmış bir koruma tılsımına sahip olması,
  • Kişinin cin ve benzeri, diğer boyuttaki varlıklara sahip olması ya da musallat edilmiş olması,
  • Kişinin sahip olduğu frekans aralığının aşırı derecede yüksek olması, (oldukça nadir görülür.)
  • Kişi ya da kişiler hakkında verilen bilgilerin eksik/ yanlış olması,
  • Büyüyü yaptıran kişilerin, negatif düşünceleri ile yapılan işlemin etkilerini soğurması…

İşlem ortalama olarak iki ile dört hafta arasında etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. İşlemden elde edilen sonucun zaman içinde etkisini ve gücünü kaybedip kaybetmediği de merak edilen bir konudur. Büyüler, zaman içinde gücünü kaybetmesi hedeflenerek uygulanmamış ise ömür boyu etkili sonuç vermeye devam eder. Büyünün, geçen zaman içinde etkisini kaybetmesi söz konusu bir durum değildir. Pek çok insan zamanın, büyü üzerinde olumsuz etki yarattığını düşünse de bu düşüncenin doğru olmadığını emin bir şekilde dile getirebiliriz. Bu sebeple, kişiye kötü  niyetli bir işlem yapılmış ise fark edildiği anda bozulmalıdır. Kutsal kitaplar üzerinde kara büyü yapmak kesin olarak yasaklanmıştır. Kendine aşık etme büyüsü, evli kişilere uygulanmadığı ve kişinin hayatını olumsuz etkilemediği müddetçe kara büyüler kategorisi içerisinde yer almaz. Bu sebeple işlemin uygulanmasında dinen hiçbir sakınca yoktur. Aşık etme işlemlerinin bazı metotlarında Kur-an ve diğer kutsal kitaplarda yer alan çeşitli ayetler de bulunmaktadır.

Yapılan Aşık Etme Büyüsünden Hızlı Sonuç Almak İçin Ne Yapılmalı?

İşlemden hızlı sonuç alabilmek için atmanız gereken ilk adım uzman bir medyum ile çalışmak olacaktır. Uzman medyumun işlemler sırasında sizlere söylemiş olduğu her bir eylemi eksiksiz biçimde uygulamanız, söylenenin dışına çıkmamanız oldukça önemlidir. Yapılan metafizik çalışmalarını olumsuz etkilememek adına, devamlı olarak olumluya odaklanmak gerekir. Bu sayede yönlendirilen enerji tam anlamıyla karşılığını bulabilir. Kişileri birbirlerine yakınlaştırmak için çeşitli çalışmalar yapılabilir, kişilere birbirleri hakkında pozitif düşünceler aşılanabilir. Kişilerin birbirleri ile tartışmalarını engellemek ve empati duygularını geliştirmelerini sağlamak da, işlemden hızlı ve olumlu sonuç alma yolunda önemli derecede katkı sağlayacaktır.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Yapımıİnternette bulunan ve “evde yapılan kolay aşk büyüsü” gibi başlıkları okuyarak zaman kaybetmek yerine, daha önce uzmanlara başvurarak olumlu sonuçlar elde etmeyi başarmış kişilerin yorumları ve garantili medyumlar hakkında araştırma yapılabilir. Bu sayede güvenilir ve gerçek isimlerin çalışmaları ile sonuca doğrudan ulaşabilirsiniz. Büyü, oldukça ilginç bir alandır. Manevi enerjinin yardımı ile yapılan işlemlerde sonuç için tarih belirtmek doğru olmadığı gibi, kesin bilgileri sunabilmek de doğru değildir. Yani işlemin sonuç vereceği zaman dilimi net olarak bilinemez ve dile getirilemez. Lütfen bu tarz boş söylemlerde bulunan kişilere kanmayın. İşlemi uygulayan kişi konu hakkında çeşitli çalışmalar yapmış ise işlemin sonuç vereceği tarihi tahmini olarak dile getirebilir. İşlemin, söylenen tarihten önce ya da sonra sonuç vermesi beklenen bir durumdur. Şunu da belirtmeliyiz ki, işlemin aynı gün içinde sonuç vermesi söz konusu değildir. Manevi enerjinin bu kadar çabuk sonuç vermesi, büyü tarihinde hiç görülmemiş ve görülmesi imkansız olarak kabul edilmiştir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here