Kara Büyü

Kara Büyü

Büyüler, onlarca çeşidi ve türü olan işlemine göre kuvvetli, hızlı, tehlikeli ve etkili olabilmektedirler. Her büyünün kendi yapılış yöntemi ve metodu olduğu gibi büyülerin tarifleri de oldukça çeşitlidir. Aynı büyünün farklı tarifler ve farklı teknikler ile uygulanması mümkündür. Bu işlemler ne kadar aynı sonucu veriyor olsa dahi değişik tekniklerin kullanımı ile bu sonuçlar ekstra etkiler ile elde edilebilmektedir. Büyü etkilerinin çeşitliliği denilince akla gelecek ilk büyü kara büyü olacaktır. Geçmişten günümüze kadar zarar verme niyetleri ile sıklıkla yapılan kara büyülerin büyük hasarlar açma etkisi vardır. Korkulası büyüler olan bu işlemler ismini bile sırf korku salması için almıştır. Buna rağmen günümüzde halen sıklıkla kara büyülerin yapıldığını söyleyebiliriz.

Kara BüyülerBüyük bir tehlike teşkil eden ve yine de bu kadar sık yapılan kara büyülerin nasıl işlemler olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Çünkü bilenler bile yüzde birini biliyordur diyebiliriz. Kara büyülerin gizemleri halen çözülememekte olduğu gibi haklarında bilinmeyen binlerce detay vardır. Bugün sizlere bu detaylar hakkında elimizden geldiğince bilgi vererek meraklarınızı gidereceğiz. Kadim büyü kitaplarından elde ettiğimiz sırlar ile kara büyüler hakkındaki en büyük gizemleri sizler için açığa çıkarıyoruz. Unutmayınız ki aktaracağımız bilgiler son derece tehlikeli büyüler hakkında olacaktır ve böyle bir işlem yaptırmadan önce iki kere düşünmenizi, bolca araştırma yapmanızı öneririz. Çünkü kara büyülerin etkileri sonrasında geri dönüşü olmayan sonuçlar alınabilir.

Kara Büyü Etkileri

Kötü niyetli büyüler denildiğinde akla ilk gelen isim kara büyü olacaktır ancak aslında kara büyüler kötü niyet büyüsü olarak adlandırılmamalıdır. Kötü niyet büyüleri ile kara büyüler kıyaslanamazlar bile. Çünkü kara büyülerin temelinde lanetli uygulamalar ve tehlikeli ritüeller yatar. Bu işlemlerde kullanılan ulvi enerjiler kirletilir, lanetlenir ve yönlendirilen kişide ciddi psikolojik veya fiziksel hasarlara yol açar. Ancak kötü niyet büyüleri uygunsuz gayelere hizmet eden normal büyülerdir. Kara büyülerin kuvveti ve tehlikesi ile kıyaslanamazlar. Bahsetmekte olduğumuz büyülerin ne gibi etkilere yol açma ihtimaline sahip olduklarını anlamanız için sizlere bir liste hazırladık. Aşağıda en sık yapılan kara büyülerin tesirlerini görebilirsiniz.

  • Lanetli işlemlere maruz kalan kişiler, huzursuzluk, gerginlik, stres, uykusuzluk ve moral düşüklüğü etkilerine maruz kalırlar.
  • Kuvvetli bir kara büyünün etkisi altındaki birey, aniden ortaya çıkan ve geçmişte yaşanmış hiçbir travmaya bağlı olmayan psikolojik rahatsızlıklar edinebilir.
  • Bu büyülerin etkisin altındakiler, paranoyak ve güvensiz davranışlar sergileyip, çevresindeki insanları kendinden iterek yalnızlığa mahkum kalırlar.
  • Büyünün sonuçları ile birlikte delilik yavaş yavaş devreye girecektir. Etkili bir kara büyünün musallat etkisi bile olabilmektedir.
  • Kin ile yapılan kara büyülerin kalıcı etkileri bile olabilmektedir. Kısmet kapanması, bereketin kapanması ve benzeri etkiler bu tür büyülerin sonucunda ortaya çıkar.
  • Kara büyülerin en büyük tehlikesi de kişilerin zihnini tamamen ele geçirip kendini intihara sürüklemesini bile sağlayabilmesidir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Etkilerini öğrendiğiniz bu büyüler hakkında bazı fikirleriniz değişmiş olabileceği gibi, belli başlı konular hakkındaki kafa karışıklığınız da giderilmiş olabilir. Büyünün bu tür tehlikeli etkileri olmasının en büyük sebebi ritüeli sırasında ulvi enerjilere uygulanan işlemlerdir. Bu aşamalar o kadar zordur ki günümüzde etkili bir kara büyüyü yapabilecek medyum sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Şunu da unutmayınız ki kara büyülerin layığı ile yapılmaması halinde istenmeyen sonuçlar doğabilmektedir. Bu nedenle kara büyü işlemleri sadece ama sadece konuda uzmanlığı olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bilinçsiz birinin bu işlemleri yapmaya kalkışması halinde büyü geri tepip tüm bu kötü etkileri büyüyü yapmaya çalışan kişiye yansıtabilir.

Kara Büyü BelirtileriEğer böyle bir risk almak istemiyor ama aynı zamanda bir düşmanınıza kara büyüler ile ders vermek istiyorsanız yapmanız gereken şey basittir. İşinin ehli bir medyum ile iletişim kurarak yardımını talep etmek atılabilecek en mantıklı adımdır diyebiliriz. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar elde edilebileceği gibi bu etkilerin geri tepmesi halinde sizin dışında çevrenizdekiler de zarar görebilir. O nedenle kara büyüler gibi çetrefilli işlemlerin uzman medyum hocalara bırakılması önerilir. Bu büyülerin ritüellerinde bilgi birikimi olan, yıllarca büyü ilmine çalışmış metafizik uzmanları ve usta medyumlar, kara büyülerin başarılı bir şekilde uygulanmasını sağlayabilecek kişilerdir.

Kara Büyü Çeşitleri

Sizlere yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi büyü etkilerinin çeşitliliği dendiğinde akla kara büyülerin gelmesi normaldir. Fakat bunun da yanı sıra büyü çeşitliliği denildiğinde de kara büyüler en başta gelen işlemler arasındadır. Antik çağlardan beri yapılmakta olan bu işlemlerin binlerce yıldır bir sürü çeşidinin türemesi çok olağan bir durum. Çünkü geçmişten günümüze medyumlar bir büyü işlemini uygularlarken kendi inisiyatiflerine göre belli aşamaları yorumlayıp değiştirirler. Bu değişikliklerin bazılarının sonucunda yeni büyü yöntemleri ortaya çıkabilir. En eski büyülerden biri olan kara büyülerin binlerce yıldır yorumlanması üzerine birçok çeşidi türemiştir. Bu çeşitlerin her biri tehlike faktörü taşıyan ve kötü niyetler ile yapılan büyüler olduğu gibi, kimisi kuvveti ile akla hayale gelmeyecek zararlar vermiştir. Sizlere en sık uygulanan birkaç kara büyü çeşidinden kısaca bahsedeceğiz. Aşağıdaki işlemlerden bazıları ilk kez antik çağlarda uygulanmaya başlanan orijinal yöntemler oldukları için vahşi aşamalar içermektedirler.

Kara Büyüyle Delirtme İşlemi: Gelmiş geçmiş en kuvvetli kara büyülerden birisi olan bu işlem, ciddi psikolojik baskılara ve halüsinasyonlara maruz bıraktığı için; akıl sağlığı yerinde birisini kısa sürede delirtebilmektedir.

Yuva Yıkma Büyüsü: Kötü niyetler ile yapıldığında büyük felaketlere yol açabilen bu işlem ile evli çiftlerden çocuklu ailelere kadar her yuvanın yıkılması, ilişkilerin bitirilmesi mümkündür.

Huzursuzluk Büyüsü: Düşmanların huzurunu kaçırmak için birebir ve tehlikesi diğer kara büyülerden daha az olan bir işlemdir.

Çamur Büyüsü: Zamanında sizi incitmiş birisine veya bir düşmanınıza yapılabilecek etkili bir büyüdür. Bu büyü yapılan kişinin çevresindeki herkes ondan soğuyacak ve iletişimini kesecektir.

Kemik Büyüsü: Kemik büyüsü gelmiş geçmiş en vahşi kara büyüler arasında başta gelir. Yeni doğmuş bir hayvanın kemikleri ile yapılan bu büyünün malzemesi bile büyük bir vahşet iken etkileri kabus gibidir. Öte alemsel varlıkların musallatına maruz bırakan bu işlem ile insan aklını kaybedip bir kabusun içinde yaşamaya başlayabilir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Yapımından, etkilerinden ve çeşitlerinden detaylı bir şekilde bahsettiğimiz kara büyülerin en can alıcı detayına gelmiş bulunmaktayız. Kara büyülerin yapımının büyük bir zorluk olduğunu söylemiştik. İşte şimdi daha büyük bir zorluk söz konusu çünkü kara büyüler bozulması en güç büyüler arasında başta yer alır. Bu büyülerin bozumu sırasında bile büyünün etkilerine maruz kalmak olağandır. Lanetli enerjiler taşıyan kara büyüleri bozmaya kalkışan kişilerin en ufak bir hatası veya acemiliği durumunda büyünün etkileri o kişiye de sekecektir. Bir nevi kendilerini savunan kara büyüler, bozulmalarını git gide daha da zorlaştırırlar. Büyünün etkileri bozulabilse dahi tekrar ortaya çıkma ihtimaline sahiptir. Çünkü lanetli enerjilere maruz kalan kişiye bulaşan lanet, büyü bozulduktan belli bir süre sonra büyüyü tekrar tetikleyebilir.

Kara Büyü EtkileriKara büyülerin bozulmasına rağmen tekrar ortaya çıkması demek asla bozulamıyor demek değildir. Bu büyülerin etkilerinden temelli kurtulmak için bir yol vardır. Ancak özellikle kara büyü işlemlerinde uzmanlığı olan bir medyumun yardımı olmadan uygulamak mümkün değildir. Büyük bir incelik ile uygulanan büyü bozma işleminin ardından, büyü bozma teknikleri ile türetilmiş bir koruma büyüsünün; büyüye maruz kalmış kişiye uygulanması gereklidir. Bu sayede büyünün etkilerinden temelli kurtulmak mümkün olacak ve aynı zamanda ileriye yönelik de bir önlem alınabilecek. Kara büyülerin tehlikeleri hafife alınmamalıdır. Bu işlemlerin etkileri ile her yıl binlerce kişinin hayatı mahvolmaktadır. Büyüye maruz kalınmış olmasa bile düzenli bir medyum bakımı veya korunma büyüleri ile önlem almak en mantıklı karardır.

Lanetli Büyüler ve Sırları

Kara büyüler hakkında en çok merak edilen konulardan birini daha aydınlatmamızda fayda vardır. Kara büyülerin ritüellerinde kullanılan lanetli enerjilerden bahsetmiştik. Bu enerjilerin nasıl ortaya çıktıklarını, nasıl lanetli hale geldiklerini ve nasıl uygulandıklarını anlatmamıştır. Şimdi ise bu soruyu yanıtlayacağız, umarız kara büyü işlemleri hakkında yanıtlanmamış hiçbir sorunuz kalmamıştır. Eğer halen merak ettiğiniz ayrıntılar var ise bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Kara büyülerin ritüelleri sırasında normal işlemler gibi belli aşamalar uygulanır. İlk önce büyü yapılacak alan hazırlanır ve arındırılır. Ardından ritüel sunağı varsa sunak kurulur ve işleme başlanır. Büyünün metotları, malzemeleri ve tılsımlı cümleleri ile enerjiler öte alemlerden kanallanır. Bu aşamada kara büyülerin teknikleri sebebiyle enerjiler kirlenir. Büyünün ritüelinde kullanılan metottan malzemeye her etken bu kirliliği sağlayabileceği gibi artırır da. Sonuç olarak büyünün gerçekleşmesi için istenen kişiye yönlendirilen enerjiler ulvi enerjiler olmakta çıkıp lanetli hale gelirler. Bu durum sonucunda ise büyüye maruz kalan kişiler de lanetlenerek kabus gibi olan kara büyülerin tesirleri ile mahvolurlar. Büyüler söz konusu olduğunda hiçbir detayı hafife almamak mutlak önem taşır. Söz konusu işlemler kara büyülerse bu önem daha da artar. Uyarılarımızı dikkate almanızı umut ediyor, daha fazlası için sitemize bekliyoruz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here