Kabak Büyüsü

Kabak Büyüsü

Aşk, insanların hayatlarının belirli bir döneminde daha büyük bir arzu ile arayışında oldukları bir histir. Fakat herkes aradığı aşkı kolayca bulamazken, üstüne üstlük aşkından karşılık alamayanlar da bir hayli fazladır. İnsanlar aşk besledikleri kişiden karşılık alamadıklarında uzun bir süre platonik aşkın çaresizliğini yaşayabilirler. Bu sürenin sonu hiç gelemeyebileceği için belirli alternatif yollara başvurulur. Alternatif yollardan da öte ruhani yollar ile arzulanan aşkı elde etmek mümkündür. Kabak büyüsü, aşık etme etkilerine sahip olan kuvvetli ama bir o kadar da çetrefilli bir büyüdür. Büyünün etkileri oldukça doğaldır ve gerçek bir aşkı sağlayabilen nadir büyüler arasında yer alır.

Kabak Büyüsü BelirtileriEğer birisini kendinize kabak büyüsüyle aşık etmek istiyorsanız sağlamanız gereken birkaç koşul vardır. Bunlardan en önemlisi büyüde kullanılacak olan kabağın hazırlığıdır. Bal kabağı kullanılarak yapılan kabak büyüsünün onlarca ufak detayı vardır. Fakat büyünün tutması bu ufak detaylara bağlı olduğu için ciddiye alınması mutlak öneme sahiptir. Kabak büyüsünün ritüelinde kullanılan bal kabağı, büyüyü yapacak kişi tarafından toplanmalıdır. Bu büyünün ilk şartıdır. Bunun dışında kabak büyüsünün tepesinde ortalama 5 santim yarı çaplı bir delik açılır ve kabağın içi bu delikten oyulur. Ancak kabağın içine abanozdan yapılmış tahta bir kaşık dışında hiçbir şey temas etmemelidir. Kabağın içi özenle oyulur, suyu içinde bırakılarak çekirdeklerinin tamamı ayıklanır. Suyunun içinde bir çekirdek kalması bile büyünün tutmasına engel olabilecek bir etkendir.

Kabak Büyüsü Etkileri

Aşık etme niyetiyle kabak büyüsünün ritüeli uygulanacak ise bu detayların her birine özenle dikkat edilmesi çok büyük bir öneme sahiptir. Büyünün tesirleri ile istenilen sonuçları alabilmek, tüm şartların sağlanması halinde mümkün olacaktır. Büyünün tutması için sağlanması gereken bir diğer koşul ise büyüyü yapacak medyumun özenle seçilmesidir. Çünkü kabak büyüsünün ritüeli sadece ama sadece işinin ehli, tecrübeli bir medyum tarafından yapılır ise büyü sonuç vermektedir. Eğer büyünün tesirleri ile arzuladığınız sonuçları elde etmek istiyorsanız bir medyum ile iletişim kurmalı, yardımını talep etmelisiniz. Büyülerin yapımında uzmanlıkları olan medyumlar arayanlar, araştırmalarını sitemiz gibi net ve objektif bilgiler veren platformlardan yaparlar ise bir sorun ile karşılaşmazlar. Şimdi sizlere kabak büyüsü işleminin layığı ile tamamlanması halinde ortaya çıkacak tesirleri listeleyeceğiz.

  • Etkili bir kabak büyüsünün tesirleri altındaki kişi, ilk olarak büyüyü yaptıran kişiye doğru anlam veremediği bir çekim hissetmeye başlayacaktır.
  • Bu çekim aradaki mesafe ne olursa olsun varlığını koruyacak ve birleşmesi istenen kişileri bir araya getirene kadar kuvvetlenecektir.
  • Büyü yapılan kişi rüyasında bile büyüyü yaptıran kişiyi görmeye başlayacak, yavaşça kendini kaptıracaktır.
  • Kabak büyüsünün etkilerindeki bireyin içindeki sevgi ve aşk duyguları giderek yeşerir ve büyür.
  • Sevgisi ve aşkı büyüyen kişi artık içine sığdıramadığı aşkı büyüyü yaptıran kişiye doğru yönlendirir.
  • Aralarındaki çekim kaçınılmaz olan kişiler yeşeren aşk ile mutlu bir ilişkinin temellerini kolaylıkla atabilirler.

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır

Eğer yukarıdaki etkiler elde edilmek isteniyor ise büyünün layığı ile uygulanması gereklidir. Ritüeli yapacak medyumun uzmanlığı büyünün tutmasındaki en büyük rolü oynadığı için medyum seçimi ciddiye alınmalıdır. Özellikle günümüzde sahte medyumların sayısının artması bu durumun ciddiyetini daha da büyütür. Sahte medyumların kurbanları halinde gelmemek için düzgün bir araştırma yapmak gereklidir. Bu araştırma sadece medyumlar hakkında değil büyüler hakkında da yapılmalıdır. Eğer yaptıracağınız büyü hakkında yeterli bilgileri edinirseniz, sahtekar bir medyumun büyü ile ilgili açıklarını da farkedebilirsiniz. Bu sayede sahte medyumlardan kaçınarak gerçek bir medyumun uzmanlıkla uygulayacağı büyünün faydalarını yaşayabilirsiniz. Kuvvetli bir kabak büyüsünün yapımı için materyallerin seçiminden tutup uygulanan metotlara kadar her şey usta medyum tarafından bilinmelidir.

Kabak Büyüsü EtkileriEğer doğru medyum seçilir ise büyü ritüelindeki aşamalardan endişe etmeye gerek yoktur. Çünkü işinin ehli bir medyum büyüyü nasıl uygulayacağını zaten adı gibi biliyordur. Manevi ilimlere ve büyülere hakim medyumların bilgi dağarcıkları tüm büyüleri kapsamaktadır. Eğer büyü ilimlerine hakim bir medyum ile iletişim kurarsanız büyüden beklediğinizden bile iyi sonuçlar alabilirsiniz. Büyü ritüelindeki başarı oranını etkileyen bir diğer detay ise büyü yapılacak alanı arındırmaktır. Kötü enerjilerin kesinlikle uzağında yapılması gereken kabak büyüsünün bu enerjilerden etkilenmemesi için arındırma aşamasını uygulamak çok önemlidir. Bu işlem kurutulmuş adaçayı ile kolaylıkla yapılabilir. Bir miktar kuru adaçayı yaprakları yakılır ve büyü yapılacak alanın 20 metre çevresinde gezdirilir. Bu alan kötü, öte alemsel enerjilerin büyüye etki etmesini engelleyecektir. Bu sayede aşık etme niyetli işlem saf enerjiler ile gerçekleşebilir.

Kabak Büyüsü Tarifi

Arındırma aşaması usulünce tamamlandıktan sonra büyünün asıl ritüeline başlanabilir. Bu aşamada yazımızın başında da bahsettiğimiz işlemler uygulanır. Bal kabağının içi abanoz tahta kaşık ile oyulur ve çekirdekleri ayıklanır. Kabağın suyu içinde kalmalı ve içine tahta kaşık dışında hiçbir şey temas etmemelidir. Ardından uzman medyum birkaç gün sürebilecek bir tılsımlama işlemine başar. Bu sırada kabağın üzeri hava geçirmeyecek bir materyal ile sarılmalıdır. Eskiden hayvan derileri kullanılan bu aşamada günümüzde streç kullanımı da uygundur. Uzman medyum, büyü yapılacak olan kişinin bilgileri ile tılsımlı cümleler hazırlar. Bu tılsımlı cümleler kişiye özel hazırlandığı için hazırlığı biraz uzun sürebilir. Sonrasında büyü yapılacak kişinin saç teli ve sureti ile birlikte, tılsımlı cümleler de kullanılarak bir muska hazırlanır.

Hazırlanan muskanın Hüddam Apreziyal Efendiye seslenerek mühürlenmesi gereklidir. Bu aşamada büyünün niyeti Hüddam Apreziyal Efendiye seslenerek tam olarak 77 kere telkin edilir. Sonrasında muska kabağın içine atılır. Kabağın suyundan tahta bir kaşık ile bir miktar alınır ve kabağın kesilen tepesi yerine yerleştirilir. Alınan su ile kabağın kesilen bölgesi iyice kaplanır. Bu aşamanın ardından kabağın etrafı sicim ipliği ile sıkıca sarılmalıdır. Kabağın kesilen bölgesi bir hafta iyileşmeye bırakıldıktan sonra son aşamaya başlanabilir. Son aşamada kabak sicim iplikleri ile yüksek bir yerden sarkıtılmalıdır. Sicim ipliğinin kendi kendine kopması ve kabağın düşerek parçalanması ile büyünün enerjileri açığa çıkarak istenilen kişiye yönlenecektir. Bu aşamayı hızlandırmak için bağlana sicim ipliğinin etrafına kör bir bıçak sürtülerek sicimleri seyreltilebilir. Ardından bekleme aşaması başlar. Kısa süre sonra Hüddam Apreziyal Efendinin hükmü ile düşüp parçalanan kabak, içinde biriktirdiği ve arttırdığı enerjiyi açığa çıkarır. Kabak parçalanınca içindeki muska alınmalı ve bir mendilin içine dikilerek yastığın içine yerleştirilmelidir. Büyüyü yaptıran kişi yastığının altındaki tılsımlar ile aşık olacak kişiyi kendine çekecektir.

Kabak Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyünün yapımına detaylıca değindiğimiz yazımız ile amacımız sizlere büyüyü yapmayı öğretmek değil, bilgi vermektir. Büyülerin medyum olmayan kişiler tarafından yapılması kesinlikle önerilmez. Çünkü büyüler medyumların üstesinden gelebileceği manevi enerjilere sahiptir. En ufak bir yanlış müdahale ile ortaya riskler çıkabileceği gibi bilinçsiz uygulamaları büyünün geri teperek yan etkilere yol açmasını sağlar. Eğer risk almak istemiyorsanız büyünün yapımını uzman medyumların ellerine teslim etmeniz gereklidir. Şimdi ise ziyaretçilerimizden gelen bir diğer sorunun yanıtını vereceğiz. Kabak büyüsü ile siz kendinize istediğiniz kişiyi aşık edebiliyorsanız, isteyen de sizin partnerinizi kendine aşık edebilir.

Kabak Büyüsü YapılışıBöyle bir durumda büyünün etkileri devreye girmeden büyünün bozulması gerekir. Eğer partnerinizde aniden ortaya çıkan uyku anomalilerine rastlarsanız büyüden şüphe edebilirsiniz. Bunun üzerine rüyasında, uykusunda konuşma gibi durumlar da kabak büyüsünün etkilerine maruz kaldığının habercisidir. İlişkinizin başkası tarafından yapılan bir aşık etme işlemi ile bozulmaması için uzman bir medyuma büyüyü bozdurmanız şarttır. Fakat elinizi çabuk tutmazsanız büyünün tesirleri bozulamayacak bir aşamaya gelebilir. Bu durumda vakit kaybetmemek en büyük önceliğiniz olmalıdır. Kaybedilen her dakika büyünün bozulmasını güçleştireceği gibi etkileri kuvvetlendirecektir.

Aşık Etme Niyetli Büyünün Sonuçları

Aranan aşkı elde etme konusunda oldukça başarılı bir işlem olan kabak büyüsü, yaptıranları bir hayli memnun bırakmaktadır. Çünkü bazı aşk büyüleri gibi irade kontrolü etkisine sahip değildir. Bu sayede büyünün sağladığı aşk tamamen doğal ve gerçek aşk olduğu gibi kalıcı bir aşk elde etmek de mümkündür. İrade kontrollü aşk büyülerinde sağlanan aşk istenilen şekilde olmamaktadır. Genellikle kısa süre sonra büyüyü yaptıran kişi bile pişmanlık duymaktadır. Çünkü irade kontrolü etkisi olan aşık etme işlemleri yapmacık bir aşka sebep olur. Fakat kabak büyüsünde işlem çok daha farklıdır. Bu büyünün etkileri ile birlikte gerçek aşkın sağlanabiliyor olmasının çok basit bir açıklaması vardır.

Büyü yapılan kişi, iradesi kontrol edilerek aşık edilmez. Büyünün etkileri ile birlikte kişinin içinde zaten var olan aşk ve sevgi duyguları kuvvetlendirilir. Bu duyguların ve hislerin yeşertilerek yavaş yavaş arttırılması ile birlikte kişi içindeki aşkı içine sığdıramaz. Birisine yönlendirme ihtiyacı duyduğu aşk ile ortak bir hayat kurmak istekleri de çoğalır. Büyünün tesirleri ile ise kişinin bu aşkı yönlendireceği kişinin seçimine yönelik etkiler devreye girer. Büyünün tesirleri altındaki kişinin hisleri büyüden etkilenmez ancak hislerin alacağı yol büyü ile şekilleneceği için büyünün şaşmayacağı kesinleşir. Büyüyü yaptıran ve sevdiklerini kendine aşık edenlerin yaşadığı aşkın gerçekliği beklediklerinden bile inanılmazdır. Büyüyü yaptırmış ziyaretçilerimizden aldığımız geri dönüşlerde bu doğrultuda olmuştur. Eğer siz de bu işlemi yaptırmak istiyorsanız tüm soru ve meraklarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here