İçirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur

İçirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur

İçirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur sorusunu yanıtlamadan evvel, büyünün ne olduğunu bilmek gerekir. Büyü ile pek çok farklı hedef ve sonuca ulaşılabilir. En az insanlık tarihi kadar eski olduğu bilinen medyumluk ilmi ve dünyanın yaratılışından beri devamlı olarak akış halinde olan manevi enerjinin birleşimi ile uygulanmaktadır. Büyü, insanlara doğrudan uygulanabileceği gibi haneye ve çeşitli nesnelere uygulanarak da yapılabilir. İşlemlerin uygulanışında iki farklı temel amaç yatmaktadır. Birisi ak büyüler olarak isimlendirilen işlemlerdir. Bu işlemler, kişi ve kişilerin refahını sağlamak, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesinin önünü açmak için kullanılır. Kara büyüler ise kişi ve kişilerin kötülüğünü hedefler. Yapılan kara büyülerin sonucunda pek çok farklı şeytani amaca ulaşılabilir.

İçirilerek Yapılan Büyüleri Bozmaİçirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur sualini yönelten kişiler genellikle kendilerinin ya da yakınlarının bir kara büyü tesiri altında olduğunu düşünürler. Bu durumu netleştirmenin en garanti yolu uzman bir medyum ile irtibata geçmek olsa da, internet üzerinden konu hakkında araştırma yaparak da, büyünün varlığını anlayabilirsiniz. İsminde de kolaylıkla anlaşılabileceği üzere bu tarz çalışmalar, kişinin günlük olarak tükettiği ve yadırgamayacağı sıvılara uygulanır. İçirilerek yapılan büyülerin en güçlü ve etkili sonuç vermesini sağlayan madde ise sudur. Suyun saf ve doğal olması, işlemin ritüeli esnasında yönlendirilen manevi enerjinin tam anlamıyla sonuç vermesini sağlamaktadır. Büyü yapılan su ya da içeceğin tadında herhangi bir değişim olmayacağından, sıvıyı tüketen kişi, durumun farkına anlık olarak varamaz.

İçirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Ritüeli Nasıl Uygulanır?

Yazımızın giriş kısmında, işlemleri birbirinden zıt, benzer ya da farklı amaçlar için uygulanabileceğinden bahsetmiştik. İçirilerek yapılan işlemler, pek çok farklı metodun izinin sürülmesi ile uygulanabilir. Uygulanan metotlar birbirlerine benzer ya da bütünü ile farklı olabilir. Her metodun, kendine özgü bir büyü bozma ritüeli vardır. Bu sebeple, içirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur gibi kapsamlı bir soruya, tek ve net bir yanıt verebilmek mümkün olmayacaktır. Bu tarz işlemlerin tercih edilmesinin temel nedeni, kişi ile doğrudan temas eden büyülerin çok daha hızlı ve etkili sonuçlar gösteriyor olmasıdır. Yapılan bu işlemlerin ortalama olarak yedi ile iki hafta arasında sonuç verdiği, işlem yaptıran kişilerin geri dönüşlerinden öğrenilmiştir.

İçirilen Büyülerin EtkisiBüyü bozma işleminin yapılması, dualar ile sağlanamaz. İnternet üzerinde “büyü bozma duaları” ismiyle paylaşılan çalışmaların tek başına uygulanmasının hiçbir anlamı yoktur. Yapılan büyü bozma işlemine destek vermek ve manevi enerjide değişim yaratmak amacıyla okunabilir. Kişinin tesiri altında olduğu büyü tespit edildikten ve doğru büyü bozma yöntemi seçildikten sonra, bu yöntem için gerekli olan malzemelerin temin edilmesi gerekir. Bu aşama oldukça önemlidir. Malzemelerin eksik olması ya da birbirleri yerine kullanılması, alınacak sonucun istenilen noktadan uzaklaşmasına sebebiyet verir. Gerekli olan malzemeyi işlem esnasında çokça kullanmak, işlemden çok daha hızlı ve etkili sonuç alınmasını sağlamaz! Her şey gerektiği miktarda ve uygun yerde kullanılmalıdır. Büyü bozma ritüellerinin uygulanışları, kadim büyücülük kitaplarında tüm ayrıntıları ile yazmaktadır. Medyumluk ilminin, gizli ilimler arasında yer alıyor olması, bu kitaplara ulaşımın neredeyse imkansız olmasının temel nedenidir. Uzman medyumlar, üstatlarına başvurarak bu bilgilere dolaylı yoldan erişim sağlayabilmektedir…

Kişiye İçirilerek Uygulanan Büyülerin Sonuçları Nelerdir?

Kişiye içirilerek uygulanan büyülerin sonuçları nelerdir? Bu tarz işlemler, her türlü hedefe ulaşmak için kullanılabilir. Günümüzde içirilerek uygulanan büyülerin en çok talep gördüğü işlemler ise bağlama, aşık etme ve soğutma büyüleridir. Kişi tek bir içişte, birden fazla büyünün etkisi altında bırakılabilir. Uygulanan işlemlerin sonuçları, kişiden kişiye farklılık gösteriyor olsa da, en sık gözlemlenen sonuçlardan bazıları şunlardır;

  • Kişilerin birbirlerine güvenmesi, empati duyması, (aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü)
  • Çevreden gelen söylemlerin, ilişkiyi olumsuz açıdan etkileyememesi, (aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü)
  • Kişilerin birbirlerine karşı bağlılık duygusu beslemesi, (aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü)
  • Kavga ve tartışmalara ilişki içerisinde yer verilmemesi, (aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü)
  • Kişilerin birbirlerinden soğuması, (soğutma büyüsü)
  • Kişilerin birbirlerine karşı empati kuramaması, (soğutma büyüsü, ayırma büyüsü)
  • En ufak hataların ya da ters davranışların, büyük kavgaları ortaya çıkarması, (soğutma büyüsü, ayırma büyüsü)
  • Hanenin gelirinin artması ya da aşırı derecede azalması, (bereket açma, bereket kapatma büyüsü)
  • Kişinin kısmetinin açılması ya da kapanması, (kısmet açma, kısmet bağlama büyüsü)
  • Kişinin aşırı derecede sağlıklı olması ya da bünyesinde çözümü bulunamayan bir hastalığın ortaya çıkması… (çeşitli kara büyüler)

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here