Göz Bağlama Büyüsü

Göz Bağlama Büyüsü

Bağlılık, ilişkileri ayakta tutan en temel hissiyatlar arasında başta yer almaktadır. İçinde bağlılık olmayan bir ilişkide zamanla saygı ve dürüstlük de bitecektir. Bunların getirisi ile ilişkideki ilgiyi, sıcaklığı ve aşkı azaltmasıdır. Sonuç olarak tahmin edilebileceği üzere ilişki bitecek, çiftler ayrılacaktır. Bu tür problemlerin yaşanmasının en genel sebebi partnerlerin, sevgililerin veya eşlerin gözünün dışarda olmasıdır. Genellikle erkeklerde daha sık görülen bu durum aldatmak sayılmasa dahi dışarda gözü olan kişi fırsatını bulursa ihanet de edecektir. Tam olarak bu nedenle böyle durumlara erken müdahale etmek ilişki için en hayırlısı olacaktır. Göz bağlama büyüsü gibi bağlılığı sağlayan büyüler ritüeli belli bir vakit alan büyülerdir. Eğer gereğinden fazla vakit kaybedilir ise ilişkiyi büyü ile bile kurtarmak mümkün olmayabilecektir. Bu nedenle ilişkideki sorunlar farkedildiği anda uzman bir medyum ile iletişim kurulmalı ve ritüele başlanmalıdır.

Göz Bağlama Büyüsü NedirBirlikteliklerdeki bağlılık problemlerinin birkaç temel sebebi olabilmektedir. Uzun ilişkilerde daha sık rastlanan ilgisizlik ve partnerin dışarda gözünün olması her ilişkide yaşanabilecek sorunlardır. Yani kendinizi bu sorunu yaşayan tek kişi olarak düşünmenize hiç gerek yoktur. Hatta bağlılık büyüleri günümüzde en sık yaptırılan büyülerdir. Bundan anlayabileceğiniz gibi günümüz ilişkilerinin büyük bir çoğunluğu bağlılıktan yoksundur. Eğer sizin de ilişkinizde bağlılık sorunları, ilgi azalması ve iletişim kopuklukları varsa yazımızın faydası olacaktır. Bu yazımızda partnerinizin tüm ilgisini size yöneltmesini sağlayacak büyünün etkileri ve yapımına dair her ayrıntıya değineceğiz.

Göz Bağlama Büyüsü Etkileri

Daha çok evli çiftlerin yaşadığı bağlılık eksiklikleri ve ilişki içinde zamanla azalan ilginin yarattığı gerginlikler herkesin başına gelebilir. Böyle bir probleme sahipseniz kendinizi yalnız veya bunu deneyimleyen tek kişi olarak görmemelisiniz. İlk olarak endişe etmemeli, sakin kalmalı ve gözü dışarda olan partnerinizin üzerine gitmemelisiniz. Böyle davranışlar ilgisi azalmış partneri daha da soğutabilecektir. Eğer ilişkinizi kurtarmak istiyorsanız herkesin başvurduğu ve yüksek çoğunluğunun başarılı sonuç aldığı yollara başvurmalısınız. İlk olarak partneriniz ile düzgün bir iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. Sonuç alamazsanız bir sonraki seçeneğiniz çift terapisi olmalıdır. Eğer bu da sonuç vermez ise o zaman deneyenlerin memnuniyetsizlik yaşamadığı son çareyi denemelisiniz. Doğru medyum tarafından yapılacak göz bağlama büyüsünün memnun bırakmadığı kimse olmamıştır. Ama tekrar belirtiyoruz ki istenilen sonuçları alabilmek için doğru medyum seçiminin yapılması gereklidir. Büyünün yapımı ile ilgili detaylara geçmeden önce etkilerinden bahsetmemiz sizi aydınlatacaktır.

  • Büyünün tesirleri altındaki kişi, eşine, sevgilisine daha sadık hale gelecek ve dürüstlükten şaşmayacaktır.
  • İlişkileri kurtarmak için uygulanan bu büyü ile partnerinizin dışarıda gözü olmayacağı gibi ilgisini çeken tek karşı cins birlikte olduğu kişi olacaktır.
  • Büyü yapılan kişinin partnerine olan ilgisi ve alakası da zamanla artacağı için samimi, sıcak bir birlikteliğin temeli kurulacaktır.
  • Birliktelikteki birçok sorunun çözümü olan bağlılık tekrar başlayacağı gibi çiftin arasındaki iletişim sağlıklı bir hale gelecek.
  • Büyünün etkisindeki bireyin partnerine daha özverili davranması sağlanacak, bununla beraber ilişkinin gidişatı istenilen hale gelecektir.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Yukarıdaki etkiler büyünün genel etkileridir ve işini bilen bir medyumun yapacağı göz bağlama büyüsü ile gerçekleşecek ilk tesirler bunlardır. Layığı ile uygulanan bir büyünün tek tesirleri bunlar olmayacak ve daha birçok iyi tesir görülecektir. Büyünün tüm tesirleri ilişkiyi istenilen hale getirmeye yönelik olacağı için ilişkiniz beklediğinizden bile daha huzurlu hale gelecektir. Eğer büyünün tesirlerinin istediğiniz sonuçları vermesini arzuluyorsanız sağlamanız gereken birkaç koşul vardır. İlk olarak büyü hakkında yeterli bir bilgi dağarcığı elde etmelisiniz. Bu koşul büyü ile ilgili birkaç durumda sizlere yardımcı olacaktır. Eğer büyü hakkında gerekli bilgilere sahip olursanız medyum hoca arayışınız sırasında sahte medyumların palavralarını farkedebilirsiniz. Medyum arayışınızda ve büyü ile ilgili bilgiler edinme konusunda sitemiz gibi net, objektif bilgi kaynaklarına başvurmanız en doğru karar olacaktır.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl YapılırBüyünün başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için sağlanması gereken diğer koşul ise doğru medyum seçimini yapmaktır. Medyumların farklı farklı uzmanlıkları olabilmektedir. Kimi medyum büyü bozma işlemlerinde uzman iken kimisi büyü yapma konularında daha başarılıdır. Bazı medyumlar kötü niyet büyülerine ve kara büyülere daha aşina oldukları için o işlemleri diğer işlemlerden daha başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bazı medyumlar ise iyi niyet büyülerinde, ak büyülerde ve benzeri işlemlerde öne çıkan işlemler gerçekleştirmektedirler. Günümüzde bir elin parmaklarını geçemeyecek sayıda medyum her tür ruhani işlemde uzman haldedir. Fakat problem büyü ilimlerinde belli bir hikmete ulaşmış medyumların zor ulaşılır olmasıdır. Eğer bahsetmekte olduğumuz uzman medyum ve hocalara ulaşmak istiyorsanız medyum arayışınızda özenli olmalı, incelikle hareket etmelisiniz. Büyüden alacağınız sonuçları medyum seçiminizin belirleyeceğini unutmayınız. Eğer yaptırdığınız büyü tutmaz ise sorun medyumunuzun yeterli uzmanlığa sahip olmaması veya sahtekar olması olabilir. En başta işinin ehli bir medyum bulursanız büyünün tutması halinde ne olacağını düşünmeye bile gerek kalmaz.

Göz Bağlama Büyüsü Tarifi

Aradığınız medyumu bulmanız halinde büyünün gerçekleşmesinde önem taşıyan son bir koşul kalıyor. Bu da büyü ritüelinin usulünce tamamlanmasıdır. Göz bağlama büyüsü yapımında uygulanan ritüel iki aşamalıdır. İlk aşama uzman medyum tarafından gerçekleştirilir ve büyünün ikinci aşamasına o zaman geçilebilir. İkinci aşamanın iki farklı yoldan tamamlanması mümkündür. İlk yol ikinci aşamanın medyum tarafından uzaktan gerçekleştirilmesidir. İkinci yol ise medyumunuzun size talimatlar vermesi ve ikinci aşamanın sizler tarafından uygulanmasıdır. Hangi yolun seçileceği tamamen medyumunuzun inisiyatifi ile belirlenir. Eğer medyumunuz ikinci aşamayı size talimatlar vererek tamamlamayı uygun görürse bunun nedeni büyünün sizin ilişkiniz üzerinde en iyi böyle işleyecek olmasıdır. İlişkiye özel uygulanan göz bağlama büyüsünün ritüeli, her ilişkide farklılıklar gösterebilmektedir. Ancak temel bir ritüel olduğu için diğer ritüeller de bundan türemiştir. Şimdi sizlere ikinci aşamada uygulanabilecek temel ritüelden bahsedeceğiz.

Uzman medyum büyünün ilk ritüelini layığı ile tamamladığında büyünün manevi enerjileri bir nesneye aktarılabilir. Bu nesne yenilebilir bir şey olur ve büyü yapılacak kişiye yedirilmesi, yemeğine karıştırılması gerekir. Böylelikle büyünün tesirleri kişiye direkt olarak yönlendirilmiş olmaktadır. Göz bağlama niyetiyle yapılan büyünün ikinci aşaması tamamlandığında etkiler direkt olarak tetiklenecektir. Eğer üstünüze düşen kısımları doğru bir şekilde tamamlarsanız ritüel bittikten bir gece sonra ilk tesirler görülmeye başlar. Büyünün ilk ritüeli 3 ile 17 gün sürecek, sonrasında medyumun inisiyatifi ile ikinci aşamaya geçilecektir. İkinci aşamanın tamamlanması da bir gece süreceği için 5 ile 18 gün arasında büyü tamamlanır. Yani büyünün tutma süresi tamamen yardım alacağınız medyumun ustalığına bağlıdır. Etkilerin ilişkinizi arzuladığınız hale getirmesi de bir o kadar süreceği için bitmek üzere olan ilişkilere sahip kişilere tavsiyemiz vakit kaybetmemeleridir. Çünkü büyünün ritüeli tamamlanana kadar ilişkiniz daha da beter hale gelebilir. Büyü ritüeline ne kadar çabuk başlanır ise ilişkinizdeki sadakatsizlikle, bağlanma sorunları ve ilgisizlikler o kadar çabuk bitecektir.

Göz Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Büyünün tesirleri ve yapılışıyla alakalı tüm detayları aktardığımızı düşünüyoruz. Eğer bu konularla ilgili yanıtını alamadığınız sorularını kaldıysa bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilerimizi merakta bırakmayacağımızı bildiriyor ve büyüyle ilgili bir diğer konuya geçiyoruz. Göz bağlama büyüsü isminden dolayı sadece sevgililere, eşlere yapılabilirmiş gibi duruyor. Fakat bu büyünün etkilerinden faydalananlar sadece ilişkisinde bağlılık sorunları olanlar değildir. Göz bağlama büyüsünün tesirleri başka sorunların da çözümü olabilmektedir.

Kocanın Gözünü Bağlama BüyüleriMesela kumar, alkol veya benzeri bağımlılık ve alışkanlıkları olan aile büyükleri de bu büyü ile bu sorunlardan uzak hale getirilebilmektedir. Kumar, alkol veya madde bağımlısı dostlar, akrabalar ve ebeveynler göz bağlama büyüsüyle kurtarılabilmektedir. Büyünün tesirleri, kişinin bağımlılığına olan tüm ilgisini bitirecektir. Bu sayede arkadaşlıklar, aileler olması gerektiği hale gelebilir. Fakat bu niyetler ile yapılan büyünün ritüeli daha çetrefilli olduğu için büyüyü yaptıracağınız medyumun da daha tecrübeli olması gerekir. Eğer çevrenizde sevdiğiniz birinin böyle bir sorun yaşadığını görüyorsanız ve ona yardımcı olmak istiyorsanız büyüyü yaptırabilirsiniz. Fakat sizleri uyarmamız gereken bir konu vardır. Gözü bağlanmak ve kötü alışkanlığından kurtarılmak istenilen kişiye büyü yapılırken bir konuya büyük özen göstermek gereklidir. Büyünün ikinci aşamasında kişiye uygulanacak olan işlem, kesinlikle bağımlılığının etkisindeyken uygulanmamalıdır. Alkol veya madde bağımlısı bireyler, alkolün veya maddenin etkisinde değilken ritüel tamamlanmalıdır.

Sadakatsiz Eşlere Yapılan Büyü

Büyünün bu yönünü de öğrendiğinize göre sizleri bilgilendirmemiz gereken son bir konu kalmıştır. Daha doğrusu göz bağlama büyüsü hakkında yapmamız gereken son bir uyarı kaldı. Dışarda gözü olan eşlere, sevgililere yapılan bu büyünün daha büyük sorunları çözmesi de mümkündür. Mesela aldatan partnerlere yapılması ile partneri tekrar sadık hale getirmek olağandır. Fakat bu durumda da dikkat edilmesi gereken bir detay vardır.

Eğer ihanet eden partnerinize göz bağlama büyüsünü yaptırmak istiyorsanız büyünün ritüeli sırasında ihanete devam etmediğinden emin olmalısınız. Büyünün bir ile iki hafta süren ritüeli boyunca, partneriniz sizi aldattığı kişi ile görüşmemelidir. Aksi takdirde büyünün enerjileri kötü etkilenecek, büyü tutmayacaktır. Bunu sağlayabilirseniz ihanet eden sevgiliyi, eşi tekrar bağlamak mümkün olacaktır. Ayrıca bağlama büyüsü hakkındaki yazımızı da okuyarak ekstra bilgi edinebilirsiniz. Büyüler hakkında tüm soru ve meraklarınız için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here