Cin Tırnağı Büyüsü

Cin Tırnağı Büyüsü

Cin tırnağı büyüsü hakkında bilgi vermeye başlamadan önce, tırnak büyülerinin neler olduğundan ve ne için uygulandığından bahsetmemiz gerekir. Tırnak büyüleri, işin ehli medyumlar tarafından uygulanabilen eski ancak bir o kadar da güçlü sonuç veren işlemlerdir. Büyü yapılacak kişiye ait eşya ve vücut kalıntıları ile yapılan işlemlerin, diğer işlemlere kıyasla çok daha güçlü sonuçlar verebildiği de bilinmektedir. Tırnak büyüleri genel olarak şeytani emellere ulaşmak amacıyla uygulansa da, rahmani çalışmaların içinde de yer alabilir. Bu tür bir işleme başvurmak istiyorsanız, mutlaka işin uzmanı ile iletişime geçmelisiniz. Aksi takdirde büyük zaman kayıpları ve hayal kırıklıkları yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

Cin Tırnağı Büyüsü Nasıl YapılırCin tırnağı büyüsü, bir kişiyi kendinize bağlamak ya da soğutmak amacıyla kullanabileceğiniz bir işlemdir. Ancak bu eyleme başvurulurken hedeflenen amacın, kara büyülere uygun olması gerekir. Kişiyi kendinize ya da başkasına bağlayıp, soğutmaktaki amacını çok daha faklı ise; bu işlemin alternatifleri olan metotlara başvurabilirsiniz. (Örnek: Soğutma büyüleri için; latin büyüsü, tesbih büyüsü, safran büyüsü, bulgur büyüsü… Bağlama büyüleri için; uzaktan bağlama büyüsü, lamia büyüsü, kara kedi büyüsü, kurşun büyüsü…) İşlem doğru uygulanmış ise neredeyse %100 oranda olumlu sonuç alabileceğiniz de söyleyebiliriz…

Cin Tırnağı Büyüsü Ne Kadar Sürede Tesir Eder?

Cin tırnağı büyüsü ne kadar sürede tesir eder sorusunun yanıtı, pek çok farklı faktöre bağlı olarak değişim gösterebilir. İşlemden elde edilmesi istenen iki temel amaç olduğundan bahsetmiştik. Bu amaçlardan biri kişiyi kendine ya da başkasına bağlamak ve aşık etmekken, bir diğeri ise kişiyi kendinizden ya da bir başkasından bütünü ile soğutmaktır. İşlemin sonuç verme süresini etkileyen ilk faktör, işlemin uygulanış amacıdır. İşlem kişiyi kendine ya da bir başkasına bağlamak amacıyla kullanıldığında; ortalama olarak 15- 21 gün içerisinde sonuç verir. Ancak işlem kişiyi kendinden ya da bir başkasında soğutmak amacıyla kullanılmışsa, sonuç verme süresi 30 günü bulabilir. Bu farklılıkların oluşumunu ortaya çıkaran temel etken, yönlendirilen manevi enerjinin türüdür.

Negatif enerjilerin, pozitif enerjilere göre çok daha yavaş ve sinsi bir biçimde ilerlemesi hedeflenir. Bu sayede, işlemin varlığı çevredeki kişiler ve gözlemciler tarafından fark edilemeyecektir. İşlemin ani sonuçlar yaratması, gözlerin çiftin üzerine çekilmesine neden olacaktır. Ancak olaylar yavaş ve bir süreç içerisinde ilerlediğinde, ortaya çıkan durumun normal olduğu inancı yayılacak ve güçlenecektir. Sonuç olarak, günlük hayatımızın içinde ayrılıklar ve aşkların gerçekleşebilmesi gayet doğal karşılanır. Bu sebeple, doğru yapılmış ve zamanlanmış bir işlemin fark edilebilirliği de oldukça düşüktür. Ayrılık için uygulanan çalışmalar, evlilik ya da nişanlılık gibi bağları olmayan kişilerde çok daha hızlı sonuç  verecek biçimde zamanlanır. Bu kişilerin çeşitli uzlaşma ve anlaşmalara ihtiyaçları yoktur. Fakat ortada evlilik, nişanlılık ya da çocuk gibi etkenler varsa, işlemin çok daha yavaş bir biçimde tesir etmesi hedeflenir. Kullanılan metot, işlemi uygulayan ve uygulatan kişinin inancı gibi çeşitli etkenlerde, işlemin tesir süresine doğrudan etki eder.

Cin Tırnağı Büyüsü İçin Malzemeler

Cin tırnağı büyüsü için gerekli olan temel malzeme, cin tırnağı adı verilen bir bitkidir. Ancak gerçek anlamıyla bir cinin tırnağı ile de yapılabilmesi mümkündür. Bitkisi ile gerçeğinin arasındaki fark şudur; Bitkisinde, bir niyet ortaya koyulur. Ancak asıl gereksinim elbette gerçeğidir. Cin tırnağı bitkisi kullanıldığında ortaya çıkan etkiler elbette çok da kuvvetli olmayacaktır. Peki, işlem için gerekli olan bu materyale nasıl ulaşılır? Bizlerden farklı bir boyut ve frekansa sahip olmaları nedeni ile onları göremiyor olmamız, gerçekte var olmadıkları ya da iletişime geçilmeyeceği anlamına gelmez. Cin tırnağı da, tıpkı insan tırnağına benzer bir yapıya sahiptir ve kara büyüler içerisinde materyal olarak kullanılır. Bazı kaynaklar aktarlarda satılan cin tırnağının, işlem içerisinde kullanılan ile aynı olduğunu belirtmiş olsa da, bu bilgi doğru değildir. İşlem esnasında kullanılan cin tırnağı, diğer boyuttaki varlıklar ile irtibata geçebilen kişiler ve bu kişilerin ikna kabiliyetlerini kullanarak elde edebildikleri bir materyaldir.

Cin Tırnağı Büyüsü NedirElde edilen bu materyal, çeşitli amaçlar içinde kullanılabilir. Bu duruma örnek vermek gerekirse, elde edilen cin tırnağının yakıldığı mekan ya da haneye, yalnızca kötü niyetli varlıkların geldiği bilinmektedir. Bu haneye adımını atan iyi niyetli kişiler ise bulundukları ortamdaki enerjiden rahatsız olarak bu mekandan uzaklaşmayı tercih edeceklerdir. Bu materyalin kullanıldığı işlemlerden alınan sonuçlar fazlası ile şeytani olabilir. Bu nedenle mutlaka uzman medyumlar tarafından uygulanması önerilir. Bu materyali çeşitli kaynaklar içerisinde “cin elması” ismi ile de görebilirsiniz. İşlemin vefkinin yazılabilmesi için gerekli olan malzeme ise safran kağıdıdır. Bu kağıdın mühürlenmesi söz konusu olduğunda, safran mürekkebi gibi malzemelere de ihtiyaç duyulabilir. İşlemin ana malzemesi dışında kalan nesnelerin tümü, kullanılan metot ve ulaşılmak istenen amaca göre değişim göstermektedir. İşlemin uygulanabilmesi için, kişilerin bazı bilgilerine de ihtiyaç duyulur. Bilgilerin tümü doğru ve eksiksiz biçimde medyuma ulaştırılmalıdır.

Cin Tırnağı Büyüsü Malzemeleri ve Kullanım Noktaları

Yukarıda da pek çok kez belirtmiş olduğumuz üzere, cin tırnağı materyali çeşitli kara büyüler içerisinde kullanılabilir. Genel olarak bakıldığında çifti birbirinden ayırma, ilişkideki huzur ve mutluluğu bitirmesi ile bilinen bu malzeme, gidişatı kötü olan bir ilişkiyi eski haline çevirmek amacıyla da kullanılabilir. Peki, iyi niyetli gibi görülen geri döndürme işlemini uygulamak için neden şeytani bir işlemden yardım alınmalı? Bazı eylemlerimizde, kişilere iyilik yaptığımızı sanıyorken onlara kötülük yapabiliriz. Amacı ve sonuç verme nedeni tamamıyla rahmani olan işlemleri uygulattığımızda, elde edilecek sonucun ve bu sonucun ileri safhalarında kişilerin hiçbir şekilde zarar görememesi gerekir. Bizler, ileriye dönük sonuçları yalnızca tahmin edebiliriz. Oysa yıldızlar ve gezegenlerin hareketleri, hayatımızı ve enerjimizi ileriye dönük olarak etkiler. Bu sebeple, yaptırdığımız işlemden iyi bir sonuç elde etmeyi hedeflesek de uygulanan işlem, ileride kişilere herhangi bir zarar yaratacaksa yapılan çalışmadan olumlu sonuç alınamaz. Bu gibi durumlarda cin tırnağı büyüsü gibi çeşitli geri döndürme işlemlerine başvurmak gerekir.

Uygulanan işlemin temel amacı, giden sevgili ya da eşi geri döndürmek ise; yedi adet cin tırnağı, yedi adet saf tuz parçası, geri döndürülecek kişi kadınsa yedi adet buğday, erkek ise yedi adet arpa gerekir. İşlem kişileri birbirlerine bağlamak ya da ayırmak amacıyla kullanılacaksa, kişilerin sahip oldukları hayat şartları ve yaşantılarında karşılaştıkları sıkıntılara bağlı olarak çeşitli materyal seçimleri yapılır. İşlemden olumlu sonuç alınabilmesi için izlenmesi gereken adımlar vardır, ancak cin tırnağı işlemleri diğer çalışmaların pek çoğundan farklı olarak, durumun gidişatı gözlenerek değişimler uygulanan ritüellere sahiptir.

Cin Tırnağı Büyüsü Etkileri Nelerdir?

İşlemin göstereceği etkiler, uygulanış amacına göre büyük değişimler göstermektedir. İşlem her ne amaçla uygulanırsa uygulansın, başlangıç aşamasında kişi ya da kişilere çeşitli metafizik çalışmalarının uygulanması gerekir. Bu çalışmalar, işlemin çok daha etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmesini sağlar. Bunun yanında, kişileri ve kişilerin hayatlarını, işlemden el edilecek olan sonuca hazırlar. Kişilerin manevi enerjisinde yaşanan bu değişimden sonra bazı geçici sorunlar yaşamaları muhtemel bir durumdur. Bu geçici değişimlerden bazıları; kişilerin uyku saatlerinde değişimler oluşması, yeme içme alışkanlıklarının değişmesi, yorgunluk ve halsizlik hissetmeyi ya da aşırı enerjik hareketler sergilemesi olarak gözlenebilir…

İşlem kişileri birbirlerinden ayırmak ya da soğutmak amacıyla uygulanıyorsa, kişilerde şu durumlar gözlenebilir;

  • Kişiler birbirleri ile geçirdikleri vakitten zevk almaz,
  • Birbirlerini görmek istemez ve pek çok konuda uzlaşamaz,
  • Bu uzlaşılamayan konular zaman içerisinde kavgaların ve ayrılıkların oluşmasının temelini atar,
  • Kişiler yan yana geldiklerinde, en ufak sebeplerden dahi büyük kavgalar ve tartışmalar yaşayabilirler,
  • Birbirleri ile aynı ortamda bulunurken kendilerini oldukça gergin hissederler…

İşlem, kişileri birbirlerine bağlamak ve ilişkilerinin devamlılığını sağlamak amacıyla yapıldıysa;

  • Kişilerin gözleri, birbirlerinden başkasını görmez,
  • Her ne sorun ya müdahale yaşanırsa yaşansın birbirlerinden ayrılamazlar ya da ayrılma kararı alamazlar,
  • Mutlu olduklarını sandıkları halde, kendi başlarına kaldıklarında aslında ne kadar mutsuz olduklarının farkına varırlar,
  • Bu mutsuzluk, yaşam kalitelerini de olumsuz etkileyebilir…

Ak bağlama büyülerinin tutmadığı durumlarda, kara bağlama büyülerinden yardım alınır. Böylelikle manevi enerji doğru sonuç verecek biçimde yönlendirilmiş olur. Bu tür işlemleri uygulatmadan önce, kendinizden ve düşüncelerinizden bütünü ile emin olmanız gerekir. Ritüeller esnasında tereddüt etmek, işlemden istenilen sonucun alınamamasına yol açabilir.

İşlem Uygulatan Kişilerin Geri Dönüş ve Memnuniyetleri

Cin tırnağı büyüsü yaptıran kişiler, uygulamış oldukları bu çalışmadan oldukça etkili sonuçlar aldıklarını dile getirmektedirler. İşlemin, beklenilenden de güçlü bir biçimde sonuç veriyor ve bu sonuçların bir ömür boyu, etkisini yitirmeden devam ediyor olması da işlemin tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor. Yakınınızda ya da kendinizde büyü olduğundan şüphe duyuyorsanız ve bu durumdan rahatsızsanız, mutlaka uzman bir medyum ile irtibata geçmeniz gerekir.

Birkaçı hariç, hemen hemen bütün büyülerin etkileri kendini ömür boyu göstermeye devam eder. İnternette araştırma yaparak edindiğiniz bilgiler ile büyünün varlığından şüphe duyabilirsiniz, ancak konu hakkında kesin bilgilere ulaşmak için mutlaka uzman bir medyum ile irtibat kurmanız gerekir. Tırnak büyülerinin büyülerinin ve özellikle cin tırnağı işleminin, kara bir büyü olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu durum, işlemin hayatınızı kötü etkileyeceği anlamına gelmektedir. Bu gibi büyüler fark edildiği anda uzman medyum yardımı ile bozulmalıdır. İşlem hakkında detaylı bilgi ve çalışma için, sayfamızda bulunan numaradan uzman medyum desteği alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here