Ceylan Derisi Büyüsü

Ceylan Derisi Büyüsü

Ceylan derisi büyüsü, çoğunlukla canbar büyüsü ile karıştırılır. Her iki işleminde kuvvetli aşk vefkleri arasında yer alması ve canbar büyüsü ritüeli sırasında ceylan derisinin kullanılıyor olması, işlemin birbirine karıştırılmasının temel sebebidir. Ceylan derisi işlemi pek çok noktada canbar büyüsü ile benzerlik gösterse de, ritüel ve uygulama aşamaları birbirlerinden farklı olup, çok daha farklı alanlara hizmet edecek biçimde uygulanabilirler. İşlemlerin her ikisinin de Asya kıtasında ortaya çıkması ve ortaya çıktığı dönemde pek çok ceylan türünün Asya kıtasında yaşaması dolayısıyla ritüel esnasında kullanılan temel materyal ceylan derisi olmuştur.

Ceylan Derisi Büyüsü EtkileriCeylan derisi büyüsü yardımı ile yapılan işlemlerde ilişki, dişinin yönlendirilmesine bırakılır. Ceylanın sembolik olarak ilişki de yol gösterici, yüksek enerji aracı, bağlılık ve ana anlamlarına gelir. Medyumluk ilminde çizilen her sembol ve kullanılan her bir materyal işleme ayrı bir güç katar. Kullanılan malzemeler ve yapılan çizimler gelişi güzel çizilmemiştir. Her malzeme ve çizimin kendine has enerjisi vardır. Doğru frekanstaki enerjiler birleştirildiğinde, istenilen sonuç elde edilir. Malzemelerin doğru biçimde ve sırasıyla birleştirilmesi oldukça önemlidir. Bu tarz işlemler profesyonellik ve yüksek derecede tecrübe ister. Bunun için kişinin yıllar boyu medyumluk ilmi hakkında eğitim alması gerekir. Tüm bu eğitim ve çalışmalar sonucunda, etkili sonuç veren işlemler ortaya çıkar.

Ceylan Derisi Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ceylan derisi büyüsü, oldukça etkili bir işlemdir. İşlemin tamamı ile doğru uygulanması, istenilen sonuca en kısa sürede ulaşılmasını sağlar. Bunu sağlamak adına, alanında uzmanlaşmış bir medyum ile irtibata geçilmesi en doğru seçim olacaktır. İnternet üzerinde bulunan bilgiler aracılığı ile işlem yapmaya çalışmak, büyük zaman kayıplarının oluşmasına neden olabilir. Bu tarz kayıplar yaşamamak adına işin ehli kişi ile konuşulması, sorunun ya da varılmak istenen noktanın anlatılması ve belirtilmesi, buna uygun metot seçilere uygulanması işlemden olumlu ve güçlü sonuç almanın en kolay yoludur.

Ceylan derisi işlemi temelinde ak büyüler arasında yer alır. Ancak kişinin niyeti, büyü yaptıracağı kişinin var olan ilişkisini bozarak başka bir ikili ilişki oluşturmak ise kara büyüler arasında yer alır. İşlem ak büyü olarak kullanıldığında dinen bir sorun teşkil etmez ve yaptırılmasında hiçbir sakınca yoktur. Yeni bir ilişki oluşturmak, bitmiş ilişkiyi eski haline getirmek, zayıflayan ilişkileri güçlendirmek, var olan ve mutluluğu süren ilişkinin sonsuza kadar mutlu ve huzurlu kalmasını sağlamak adına uygulanabilir. Çeşitli çalışmaların içinde kullanıldığında ise ceylan derisi işlemi pek çok farklı sonucun elde edilmesinde yardımcı rol oynar. Ancak bu yazımızda işlemin aşk büyüleri üzerindeki etkisi hakkında konuşacağız. İşlem ve işlemin diğer etkileri hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızda bulunan numaradan uzman medyum desteği alabilirsiniz.

Ceylan Derisi Büyüsü Tesiri Altında Kalan Kişi

Ceylan derisi büyüsü tesiri altında kalan kişi, büyünün varlığından hiçbir zaman haberdar olmaz. İşlem kişilerin rızası alınarak uygulanmış olsa bile, kişi sahip olduğu duygu ve düşüncelerin kendisine ait olduğunu, işlemin hiçbir etkisi olmadığını düşünür. Çünkü ceylan derisi işlemi, kişinin ruhani enerjisinin bir parçası haline gelir. Bu durum işlemin fark edilmesini oldukça zorlaştırıyor olsa da, kişi ve kişilere hiçbir zararının olmadığını belirtmemiz gerekir. Yani bu işlemi uygulatırken “acaba kişilere herhangi bir zararı olur mu?” diye düşünmenize gerek yoktur. İşlemi gönül rahatlığı ile uzman bir medyum aracılığıyla uygulatabilirsiniz.

Ceylan Derisi Büyüsü Belirtileriİşlem, kişinin günlük yaşantısını doğrudan etkilemez. İşlemin temel amacı, kişileri birbirlerine kör kütük aşık ederek ilişkilerinin mutlu bir şekilde devam etmesini sağlamaktır. Bu durum sağlanırken, kişinin günlük yaşantısı dolaylı yoldan etkilenebilir. Bu etki, kişilerin karakter yapısı ve yetiştirilme şekline göre değişim gösterebilir. Örnek vermek gerekirse, kişi sevdiği ile çok daha fazla zaman geçirmek için, hobilerini ya da yapması gereken işlerin bir kısmını erteleyebilir… Yani ceylan derisi işleminin kişiyi doğrudan etkileyen herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Kişilerin iyiliği, mutluluğu ve huzuru için uygulanır. Kişilerin haberi olmadan da uygulanabilen bu işlem, her iki türlüde etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar. Kişiler birbirleri ile tartışmaktan çekinir, tartışmaların oluşması halinde taraflar sorunu alttan alarak bir an önce kapatmayı hedeflerler. İlişkinin mutluluğunu bozacak etkenler en kısa süre içinde ortadan kalkar. Büyünün etkisi bir ömür boyu devam eder.

Ceylan Derisi Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşlemin nasıl yapıldığı en çok merak edilen sorulardan biridir. Bu noktada yapmamız gereken bir uyarı vardır ki, işlem yalnızca metafizik konusunda bilgili kişiler tarafından uygulanmalıdır. Çünkü ceylan derisi büyüsü, yalnızca ritüeller ile değil, çeşitli metafizik çalışmaları da içerir. Tüm bu çalışmaların doğru biçimde uygulanması sonucunda işlemin etkileri ortaya çıkar. Öncelikle işlem yapılacak kişilerin isimleri, soy isimleri, fotoğrafları ve doğum tarihleri alınır. İşlemin yapılmasının nedeni ve ulaşılmak istenen noktanın gücü belirlenir. Buna uygun metot seçilere işleme başlanır. Kişiler sahip oldukları frekans seviyesinden ortak bir frekans noktasına çekilir. Ardından kişilerin enerjileri uygun olacak noktaya çekilerek birbirlerine karşı akış kazanmaları sağlanır. Bu adım bittikten sonra ritüel aşamasına geçilebilir.

Ceylan Derisi Büyüsü YapımıRitüel aşamasının en önemli noktalarından biri doğru malzemelerin teminini sağlayabilmektir. Büyü saf malzemeler ile uygulanır ve günümüzde saf malzemeleri elde edebilmek epey zordur. Uzman medyumlar sahip oldukları bağlantıları sayesinde bu materyallere bizlere kıyasla çok daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilmektedirler. İşlem için gerekli olan tüm malzemeler sağlandıktan sonra, ritüel aşamasına geçilebilir. Sakin ve sessiz bir ortamın oluşturulması, dikkat dağınıklığı yaşanmaması açısından oldukça önemlidir. Böylelikle işlem, hiçbir adım atlanmadan rahatlıkla uygulanabilir. İşlem sırasında kişilerin fotoğrafları kullanılmaz ancak fotoğrafları temsil edecek çizimler yapılır. Bu çizimler ritüelin çeşitli aşamalarında kullanılır. İşlemin nasıl yapıldığı ve uygulandığı hakkında çok fazla bilgi sunulmamaktadır. Bu bilgiler el yazması büyücülük kitaplarında saklı tutulmakta ve yalnızca üstat medyumlar ile paylaşıma sunulmaktadır. İnternette paylaşılan bilgilerin büyük bir kısmı, ceylan derisi işleminin elde edeceği sonuçları sağlayan dualardır. Sıklıkla karıştırılıyor olsa da dua ve büyü farklı kavramlardır.

Ceylan Derisi Büyüsü Neden Tercih Edilmeli?

Ceylan derisi işlemi, diğer aşk büyülerine kıyasla kişilerin çok daha özgür kalmasını sağlar. Kişiler birbirlerine saf aşk ile bağlanır ve ömür boyu bu bağdan kurtulmak istemezler. Ceylan derisi işlemini bozdurabilmek mümkündür ancak işlemin fark edilebilmesi oldukça güçtür. Çünkü kişilerin sahip oldukları duygu, dışarıdan bakıldığında saf aşk gibi görünecektir. Aşk insanın yapısında var olan bir duygudur. Birbirine aşık çift için “bunlar kesin büyü etkisi altında” yorumunu yapamazsınız. Böyle bir yorum yapmak insanın aklının ucundan bile geçmez. İşlemin sıklıkla tercih edilmesini sebepleri şunlardır;

 • İşlem malzemelerinin uzman medyumlar tarafından temin edilebilmesi,
 • İşlem esnasında diğer boyuttaki varlıklardan yardım alınmaması,
 • Dinen hiçbir sorun teşkil etmiyor olması,
 • İşlemden ortalama olarak 14 – 23 gün arasında sonuç alınıyor olması, (Diğer aşk büyülerine kıyasla çok daha kısa bir süredir.)
 • İşlemi bozmanın güç olması ve fark edilebilirliğinin düşük olması,
 • Profesyonel ellerde uygulandığında, neredeyse hiçbir sorun teşkil etmeden olumlu sonuç veriyor olması,
 • İşlemin farklı ritüeller içinde yardımcı metot olarak kullanılabiliyor olması.
 • İşlemi, sizin adınıza başka birinin de uygulayabiliyor olması.
 • İşlem üzerinde uzmanlaşmış medyumların varlığını sürdürmesi,
 • Birçok aşk büyüsüne kıyasla, çok daha basit bir ritüele sahip olması,
 • Metafizik desteği sayesinde, etkilerinin istenildiği miktarda arttırılıp, azaltılabiliyor olması.
İşlem Hakkında Merak Edilenler

İşlem hakkında, insanların akıllarını kurcalayan pek çok soru vardır. Sırayla tüm bu soruları cevaplayalım.

 1. Ceylan derisi işlemi kaç günde sonuç verir? İşlemin tahmini ve ortalama sonuç verme süresi 14 – 23 gün arasındadır. Bu süre uzayabilir ya da kısalabilir. İşlemi gerçekleştiren medyum, işlemin sonuç vereceği ortalama süreyi en doğru biçimde tahmin edecek kişidir. İşlem yaptırdığınız medyuma sorarak tahmini zaman dilimini öğrenebilirsiniz.
 2. Ceylan derisi işlemi ne zaman uygulanmalı? Hemen hemen bütün büyüler, dolunay da çok daha güçlü sonuç verir. İşlem ak büyü olarak kullanılacaksa dolunay zamanında uygulanması tavsiye edilir. İşlem kötü bir amaçla kara büyü olarak kullanılacaksa günün en uzun olduğu zaman dilimlerinde ve güneş tam tepedeyken uygulanmalıdır. Böylelikle işlemden en etkili sonucu alabilirsiniz.
 3. Ceylan derisi işlemi kimler tarafından uygulanabilir? İşlem yüz yıllardır uzman medyumlar ve metafizik uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Günümüzde de metafizik ve medyumluk ilmi üzerinde uzmanlaşmış kişiler bu işlemin uygulanmasında yardımcı olmaktadır. Bu kişilere araştırma yaparak ulaşabilmeniz mümkündür. Dilerseniz sayfamızda bulunan numaradan metafizik uzmanı medyum Nizam hoca ile irtibata geçebilirsiniz.
 4. Ceylan derisi işlemi yaptıranlar memnun mu? İşlemi yaptıran kişilerin yorumlarını internet üzerinde bulabilmeniz mümkündür. İşlemi uygulatan kişilerin sahip oldukları ilişkiden memnun olmamaları gibi bir durum söz konusu değildir. Kişileri birbirlerine karşı gerçek ve saf sevgiye sahip olur. Bu durum kişileri mutlu eder ve ömürleri boyunca da mutlu olmalarını sağlar.
 5. İşlemi benim adıma başka birine yaptırsam olur mu? En doğru seçenek, işlemi sizin adınıza uygulaması için uzman medyuma başvurmak olacaktır. Bu sayede en etkili sonucu elde edebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here