Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır

Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır

Büyünün tutup tutmadığı nasıl anlaşılır? Suali genel olarak işlem yaptırmış ve işlemin aktif hale geçmesini bekleyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Ancak bu kadar genel bir soruya, net ve ortak bir cümle ile yanıt vermek doğru olmayacaktır. Büyüler kendi içlerinde iyi ve kötü amaçlara hizmet etmek için uygulanabilir. İyi ve kötü amaçla uygulanan büyüler ise, yine kendi içlerinde yüzlerce farklı amaç ve onlarca farklı metoda ayrılır. Her bir işlem, birbirinden farklı uygulandığı gibi, farklı zaman aralıklarında sonuç verip, tesir gösterir.

Büyünün Tutup Tutmadığını AnlamaBüyünün tutup tutmadığı nasıl anlaşılır? Sorusunun yanıtını kendi başınıza da bulabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz işlemin gösterdiği belirtileri öğrenerek, bu belirtileri kişi ya da kişiler üzerinde gözlemlemeye çalışın. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise, işlemlerin kimi zaman kişiler üzerinde farklı sonuçlar yaratabildiğidir. İnternet üzerinde yayınlamış olan belirtiler, kişi ya da kişiler üzerinde görülmüyorsa, bu durum işlemden sonuç alınamayacağı anlamına gelmez. Peki, böyle bir durumda ne yapmanız gerekir? Böyle bir durumda yapılması gereken en doğru hareket, işlemin uygulanışındaki temel amacı hatırlamaktır. Kişinin hal, davranış ve günlük yaşamındaki gidişatı istenilen noktaya çekiliyorsa, büyü sonuç veriyor demektir. Daha kesin bilgiler elde etmek için, işlemi uygulayan ya da konu hakkında detaylı bilgi sahibi olan medyuma başvurabilirsiniz.

Büyünün Tutup Tutmadığını Anlamada Etkili Yöntemler

Büyünün tutup tutmadığını anlamak için, büyü belirtileri hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğinden bahsetmiştik. Büyüler, yapım amaçlarına göre birbirlerinden farklı biçimde tesir gösterebilirler. Ancak büyüler pasif durumdan aktif hale geçerken kişiler üzerinde geçici olarak şu etkileri yaratabilirler;

  • Kişi ya da kişilerin uyku düzeninde değişimler gözlemlenmesi, genellikle kişilerin gece uyanıp kalma eğiliminde olduğu bilinmektedir,
  • Kişi ya da kişilerin iştahında değişim gözlemlenmesi, iştahta artış ya da düşüş gözlemlenmesi son derece doğaldır,
  • Aşırı yorgunluk ya da aşırı enerji olma,
  • Unutkanlık ve dalgınlıklar yaşama…

Tutan Büyü Nasıl AnlaşılırBüyü uygulamalarının en güçlü ve en zor fark edilebilir çalışmaları, etkilerini yavaş gösterenlerdir. Bu çalışmalar, geçmişten günümüze kadar gelen süre içinde sıklıkla tercih edilmiştir. Bunun nedeni, işlemin yavaş tesir ediyor olmasının, insanların duruma alışmasını sağlamasıdır. Böylelikle dışarıdan bakan hiç kimse, kişinin büyü tesiri altında olduğunu anlayamaz. Peki, nasıl oluyor da uzman medyumlar kişilerin üzerindeki büyünün tutup tutmadığı hakkında bu kadar kesin yorumlar yapabiliyorlar? Bunun nedeni, medyumların astroloji ve metafizik konusunda da bilgili kişiler olmasıdır. Kişinin manevi enerjisindeki değişimi ve gök hareketlerini inceleyerek, işlemin sonuç verip vermeyeceğini anlayabilirler. Ancak medyumların uygulamakta oldukları bu eylemler, işlemin ne zaman sonuç vereceğini kesin olarak bilebilmesi mümkün değildir. Lütfen, işlemlerin sonuç verme tarihleri hakkında kesinlik bildiren kişilerden uzak durunuz.

Yapılan Büyü Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

Peki, ritüellerin uygulanmasının ardından büyünün sonuç verebilmesi için ne kadar süre geçmesi gerekir. Yapılan büyü ne kadar sürede sonuç verir? Bu sorunun cevap aralığı, uygulanan işlemden işleme değişim gösterir. Bunun yanında; kişinin günlük hayatında maruz kaldığı baskılar, işlem yaptıran kişinin büyüye karşı inancı, işlemi uygulayan kişi ya da medyumun tecrübesi, kişinin başka bir büyünün tesiri altında olması, kişiye bağlanmış ya da miras kalmış diğer boyuttaki bir varlığın olması, ev içindeki enerji… gibi faktörlerde işlemin sonuç verme süresi üzerinde etkilidir.

Yine de günümüzde uygulanan işlemlerin ortalama olarak iki ile dört hafta arasında sonuç verdiği bilinmektedir. İşlemin sonuç vereceği tarih hakkındaki en yakın tahmini, işlemi uygulayan uzman medyum yapacaktır. Ancak dile getirilen tarihin kesinlik bildirmediğini ve işlemin bu tarihte sonuç vermesinin yalnızca bir ihtimal olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu süre içinde inançlı ve sabırlı olun.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here