Büyünün Ruhsal Belirtileri

Büyünün Ruhsal Belirtileri

Büyünün ruhsal belirtileri konusu, oldukça kapsamlı bir biçimde cevaplanmalıdır. Büyüler, birbirlerinden tamamıyla farklı amaçlara hizmet edecek biçimde eyleme dökülebilir. Yalnızca büyüler değil vefk, muska gibi cisimlerde kişilerin manevi enerjisinde ve yaşantısında büyük değişimler yaratabilir. Bu değişimlerin sonucunda kişi sadece ruhsal olarak değil, fiziksel ve psikolojik olarak da değişime maruz kalabilir. Her ne amaçla uygulanırsa uygulansın mutlaka uzmanından yardım alınarak eyleme dökülmesi gereken büyünün en az insanlık tarihi kadar eski ve kapsamlı olduğu düşünülmektedir.

Büyüde Ruhsal BelirtilerBüyü denildiğinde insanların aklına korkunç sonuçlar ve diğer boyuttaki varlıklar geliyor olsa da, bu tarz işlemler kişilerin iyiliğini sağlamak içinde kullanılabilir. Bu durumda büyü iki temel kategoriye ayrılmaktadır. Bunlardan biri ak büyüler, yani kişinin iyiliği, huzur, mutluluğu ve sağlığı için uygulanan işlemler. Bir diğeri ise kara büyüler olarak adlandırılan, her daim kötülüğü amaçlayan işlemler. Bu işlemlerin uygulanması ile kişi sağlığını ve akli dengesini kaybedebilir, maddi durumdan sıkıntılar yaşayabilir, ailesini ve dostlarını kaybedebilir… Hemen hemen akla gelecek her türlü problemi çözmek ya da problemin kaynağı olmak için büyüden yardım alınabilir.

Büyünün Ruhsal Belirtileri Nelerdir?

Gelelim, büyünün ruhsal belirtileri nelerdir? Konulu, akılları kurcalayan sorumuza. Bu soruyu tek bir seferde yanıtlayabilmek mümkün olmayacağından, çeşitli işlemler ve bu işlemlerini kişiler üzerinde yarattığı ruhsal belirtilerden bazılarını sizler ile paylaşacağız. Büyü belirtileri ve etkilerinin kişiden kişiye farklılık gösterebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Aşağıya sıralanmış olan belirtileri sizler için hazırlarken, günümüzde en çok tercih edilen çalışmalara öncelik vermeye dikkat ettik.

  • Kişinin ani ruh hali değişimleri yaşaması, (geçici olduğu durumlarda ak büyü belirtisi olarak, kalıcı olduğunda ise kara büyü belirtisi olarak nitelendirilmektedir.)
  • Yaşanan ruh hali değişimlerinin zaman içinde kişinin yaşantısını etkilemesi, çevresinin ve ailesinin ondan uzaklaşmasına neden olması, kişinin işinden kovulması ya da işini bırakması, (kara büyü belirtisi, genellikle delirtme büyüsünün bir sonucu olarak gözlemlenir.)
  • Kişinin aşırı enerjik olması, hayata her durumda pozitif yönden bakması, (ak büyü sonucunda ortaya çıkar, genellikle kısmet açma işlemleri ve şifa veren vefklerin sonucudur.)
  • Kişiye uygulanan büyünün türüne bağlı olarak ilişki içinde kırıcı olabilir ya da çok büyük sorunları görmezden gelerek uzlaşmaya gidebilir, (bağlama büyüsü, aşık etme büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü)
  • Kişinin kazancının artması ile birlikte, ruhsal enerjisinde dolaylı yoldan bir yükselme gözlenebilir, (bereket büyüsü)
  • Kişinin kısmetinin açılması ile birlikte, ruhsal enerjisinde dolaylı yoldan bir yükselme gözlenebilir, (kısmet açma büyüsü)
  • Kişinin kısmetinin kapanması ile birlikte, ruhsal enerjisinde düşüş gözlenebilir, (kısmet bağlama büyüsü)
  • Kişi ruhen kendini cinsel ilişkiye hazır hissetmeyebilir, (cinsellik bitirme ya da erkeklik bağlama büyüsü)
  • Kişi uzun süreli sağlık sorunları yaşamasının sonunda, akıl ve ruh sağlığını kalıcı olarak yitirebilir…

Büyü Belirtileri Fark Edildiğinde Ne Yapılmalı?

Söz konusu durum, kontrol dışında bir büyüyse ve bu büyünün kişinin hayatında olumsuz etkileri varsa, mutlaka uzman bir medyum ile irtibata geçilmesi ve durumun netleştirilmesi önerilir. İrtibata geçmiş olduğunuz uzman medyum, kişinin üzerindeki büyünün hangi metot ile uygulandığını saptayabilmek açısında çeşitli sorular sorabilir. Bu soruları olabildiğince eksiksiz ve doğru biçimde yanıtlamanız, büyü bozma çalışmasından olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Büyülerin Ruhani BelirtileriBüyü bozma işlemleri bir süreçtir. Bu sürecin başarı ile tamamlanmasının ardından büyünün etkileri bir bir yok olacaktır. Büyünün çok geç fark edildiği durumlarda, kişi üzerinde bazı kalıcı etkiler bırakması muhtemel bir durumdur. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına fark edildiği anda duruma mutlaka müdahalede bulunulmalıdır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here