Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Tabiat öyle akıl almaz yönlere sahip bir oluşumdur ki çok doğal ve sadeyken bile bin bir gizemi içinde barındırabilir. Büyü dediğimiz doğaüstü işlemler de bu gizemlerden biridir. Çünkü büyüler söylediğimiz gibi doğaüstü işlemlerdir. Ancak güçlerini doğadaki öte alemsel enerjilerden almaktadırlar. Yani hem tabiatın ötesinde hem de tabiattan bir parça olarak ortaya çıkmışlardır. Büyülerin bu enerjileri, binlerce yıl boyunca izlerini bırakabilir, pasif halde oluşumlarını sürdürebilirler. Bunlara sönmüş enerji denilir ve genellikle daha önce büyü yapılmış bir ortamda arda kalan enerjilerdir. Bu enerjilerin aktif hallerine ise büyü belirtileri diyebiliriz. Çünkü büyülerin izleri yani belirtileri, bu enerjilerden oluşmaktadırlar.

Büyü Belirtileri NelerdirBir büyünün yapım sırasında uygulanabilecek onlarca farklı metot ve yöntem vardır. Bunların her biri farklı bir şekilde yapılsa dahi aynı sonucu almak için uygulanabilirler. Mantıken aynı sonuca farklı yollardan ulaşmaya benzetilebilir. Büyü ritüellerinde kullanılan yöntemlerin bu kadar çeşitli olmasının en büyük nedeni büyü enerjilerinin azlığıdır. Antik çağlardan beri yapılmakta olan büyülerin her birinin yapımında belli bir miktarda enerji kümesi kullanılmaktadır. Bu enerjiler kullanıldıktan sonra büyü yapılan ortamda kalan izler pasif hale geçerler. Ancak belli bir süre sonra o ortama yakın bir yerde farklı bir büyü yapılır ise, kullanılacak enerjiler öte alemlerden değil, diğer büyünün enerji artıklarından çekilir. Bu durumda ise büyünün kuvvetinde azalmalar görülebilir. Çünkü aynı büyünün enerji izleri iki kere kullanılmamalıdır. Fakat işlemin yöntemlerinin, uzman medyumların inisiyatifi ile yorumlanarak değiştirilmesi, bu enerjilerin kullanımını uygun bir hale getirebilmektedir.

Büyü Belirtileri Nelerdir

Büyü ritüellerinin bu kadar çok farklı yöntemi ve çeşidi olmasının nedeni tam olarak yukarıda anlattığımız durumdur. Peki bu büyülerin enerjilerinin aktif halleri nasıl hallerde ortaya çıkar veya ilk yapıldıklarında nasıl olurlar diye sorduğunuzu tahmin ediyorum. Sizi meraklandırmadan yanıtınızı verelim. Bir büyü ritüelinin yapımı sırasında özel enerjiler kanallanır ve büyünün ritüelinin tamamlanması ile büyünün yapılış niyetini gerçekleştirmek üzere bu enerjiler yönlendirilir. Enerjilerin işlevsiz kısımları iz olarak büyünün yapıldığı alanda kalır iken; yönlendirilen kuvvetli ve büyünün niyeti ile yüklenmiş enerjiler istenilen kişinin zihnine aktarılır. Bu durumun sonucunda kişi büyünün etkisi altına girer. Büyünün etkisinin altına girildikten bir süre sonra büyü belirtileri dediğimiz enerji izleri ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Büyü Belirtileri Ve EtkileriBüyülerin çeşitli belirtileri olabilmektedir. Her niyete yönelik büyü yapılabildiği gibi, her büyünün de farklı bir belirtisi olabilir. Fakat bazı büyüler diğerlerinden daha özel oldukları için bu farklılık durumunu geçerli kılarlarken; bazı büyüler hatta büyü çeşitlerinin büyük çoğunluğu birbirine benzer belirtilere sahiplerdir. Bu belirtiler sadece üçe ayırılır. İyi niyet büyüleri, kötü niyet büyüleri ve kara büyüler olarak üçe ayrılan işlemlerin her bir çeşidinin benzer belirtileri olabilmektedir. İyi niyet büyülerinden bazı spesifik işlemler hariç çoğunun belirtileri ortak olduğu gibi, kötü niyet büyüleri ve kara büyüler için de aynı durum geçerlidir. Bu spesifik işlemler, özel niyetlere hizmet eden, özel kişileri etki altına almak için yapılan veya farklı metotlar içerdiği için gizemli tesirleri olabilen büyülerdir. Onların dışındaki sıradan uygulamaların belirtileri belli bir skalanın içine sığdırılabilir.

Büyü Belirtileri ve Etkileri

Büyülerin ne tür belirtileri olabileceğinin bu kadar büyük bir merak konusu olmasının çok normal bir sebebi vardır. Çünkü günümüzde insanların büyülere olan ilgisinin artması ile birçok kişinin düşmanları tarafından büyüye maruz bırakıldığı bilinmektedir. Her yıl on binlerce kişi kötü niyet büyüsünün etkilerinden zarar görmektedir. Bu tür zorluklara karşı önlem almanın tek yolu ise büyü belirtileri hakkında detaylı bir bilgi dağarcığı edinerek büyüleri tespit edebilmektir. Büyüleri tespit edebilirseniz, üzerinizde kötü niyetli birisinin yaptırdığı herhangi bir büyünün etkisi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu ve benzeri şüphelerin doğrulanmasıyla ise işinin ehli bir medyumdan büyü bozma işlemi için yardım talep edilebilir. Sonuç olarak büyülerin belirtilerini öğrenmenin ve gözlemlemenin büyük bir önem taşıdığını söyleyebiliriz. Peki bu belirtiler dikkate alınmaz ise ne olur diyor olabilirsiniz. Sizler için tüm ihtimalleri aşağıda listeledik.

  • Bir kişi kendi üzerinde veya bir yakının üzerinde büyü belirtilerini farkeder ancak dikkate almaz ise büyünün etkileri giderek kuvvetlenmeye başlayacaktır.
  • Büyülerin belirtileri ciddiye alınmaz ise büyünün kalıcılığı artacağı gibi daha sonrasında bozumu güç bir hal alacaktır.
  • Büyünün bozumu ne kadar ertelenir ise büyünün etkisi altına aldığı kişi ile büyü arasındaki bağ daha da zor bozulur bir duruma gelecektir.
  • Büyünün etkilerinden bir an önce kurtulmak ilk öncelik olmalıdır. Aksi takdirde belli kötü niyet büyülerinin çevredeki kişilere yayılması veya etkilerini artırması da olağandır.

Büyü Belirtileri Nasıl Anlaşılır

Düşmanlarınız tarafından sizlere kötü niyet büyüsü yapılması durumunda büyünün belirtilerini dikkatlice gözlemlemek gerekir. Eğer bu belirtiler farkedilir ise büyüden kurtulmak için bir şans elde edilebilir. Fakat günlük hayatta bir büyüyü normal ve tesadüfi olaylardan ayırmak, medyum olmayanlar için zordur. Çünkü büyüler etkilerini sıradan günlük durumlar veya herkesin hissedebileceği duygu halleri olarak gösterirler. Durup dururken hiç kimse acaba üstümde büyü var mı diye düşünüp ekstra dikkatli davranmaya başlamayacağı için büyülerin varlığını anlamanın daha kolay bir yolu olmalıdır. Ki böyle bir yol vardır ve birazdan sizler için bu metodun bütün ayrıntılarını net bir şekilde paylaşacağız.

Büyü Belirtileri Nasıl AnlaşılırBüyülerin etkilerinden bir haber hayat sürmek kolay gibi gözükebilir ancak bir süre sonra bu etkiler farkedilemez olmaktan çıkıp, unutulamaz zararlara dönüşecektir. Büyünün etkilerini ve belirtilerini bilirseniz, günlük hayatta bu belirtileri daha rahat ayırt edebilir ve üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Fakat yine de çok dikkatli ve her an diken üstünde olmakta fayda vardır. Çünkü büyülerin enerjileri çok hassas oluşumlardır ve her tür kötü enerjiden beslenebilirler. Bu beslenme ile büyünün enerjisinin içinde barındırdığı kötü niyet daha da riskli bir hale gelme olasılığı taşır. Genel olarak en sık tercih edilen kötü niyet büyülerinin en çok rastlanan belirtilerini detaylı bir şekilde aşağıda listeledik. Sizlere önerimiz bu listeyi adınız soyadınız gibi aklınıza kazımaktır. Bu sayede size veya yakınlarınıza ne zaman büyü yapılır ise büyüyü tespit edebilirsiniz.

Büyü Belirtilerini Tespit Yöntemleri

İnsanların düşmanlarına veya sevmedikleri kişilere kötü niyetler beslemeleri bir yere kadar sürdürülebilen bir hissiyattır. Fakat bazen kin tutma aşamasına gelir ve içteki kötü niyet ciddi sonuçları olacak bir adım attırabilir. Kötü niyet büyüleri bunun en tehlikeli örnekleri arasında yer almaktadır. Kötü niyet büyüsüne maruz kaldığı için hayatında birçok şey mahvolmuş insanlar vardır. Bizim görevimiz ise sizleri bu işlemlere karşı korumak ve nasıl önlem alabileceğinizi öğretmektir. Aşağıdaki listede kötü niyet büyülerinin en genel belirtilerini bulabilirsiniz. Bu belirtiler sizlere kötü niyet büyülerini tespit etme konusunda büyük bir yardım sağlayacaktır.

  • Kötü niyet büyüleri, aniden ortaya çıkan uyku bozukluklarına yol açan işlemlerdir. Uykusuzluk, uyurgezerlik, karabasan, kabus, uykuda konuşma ve zor uyanma, bu sorunlardan birkaçıdır.
  • Kötü niyetler ile yapılan işlemlerde en sık rastlanan büyü belirtileri, kişilerin geçmişteki hiçbir travmadan kaynaklanmayan psikolojik problemler yaşamaya başlamasıdır.
  • Durup dururken ve sebepsiz yere ortaya çıkan psikolojik problemlerin kötü niyetler ile yapılan büyülerin habercisi olduğunu söyleyebiliriz.
  • İnsanların köyü niyet ile yapılan büyülere maruz kalmaları halinde, fevri, stresli, gergin, anlayışsız ve düşüncesiz davranışlara sahip olmaları olağandır.
  • Bu büyülerin etkisi altındaki bireyler, kendilerini sürekli huzursuz hissedebilecekleri gibi bir tür paranoya yaşayarak güvensiz davranmaya başlarlar.
  • Kötü niyet büyülerinin etkisindeki kişilerin partnerleri ile iletişimleri de sağlıksız bir hal alacağı gibi, bireylerin kendilerini içe kapanık hale getirmesi bir hayli mümkündür.
Evde Nasıl Büyü Tespit Edilir

Yukarıda bahsettiğimiz büyü belirtilerinin her birini aklınıza yazmanızı büyük bir ısrarla tavsiye ediyoruz. Çünkü gün gelir hayatınız bu belirtileri bildiğiniz için mahvolmaktan kurtulabilir. Eğer yukarıdaki listeden açıkladığımız kötü niyet büyüsü belirtilerinden 2 veya daha fazlasına rastladıysanız üzerinizde kötü niyet büyüsü olduğuna dair şüphenizde haklı olabilirsiniz demektir. Eğer 3 veya daha fazla belirti farkedilir ise kötü niyet büyüsünün varlığı kesinlik kazanır. Bu durumda yapılması gereken tek bir şey vardır ve bunu bir dakika bile kaybetmeden yapmak mutlak önem arz etmektedir.

Büyünün varlığına dair şüpheler doğruluk kazandığı anda usta bir medyum ile görüşülmeye başlanmalıdır. Eğer büyü kısa süre için bozulmaz ise etkiler kalıcı ve daha kuvvetli bir hal alabilir. Kimse böyle bir sorunun daha da büyümesini istemez diye düşünüyoruz. Eğer üzerinizde veya bir sevdiğinizde büyü olduğuna dair şüpheleriniz belirtilerin üstüne de geçmez ise, işini bilen bir medyuma bakım yaptırarak üzerinizde gerçekten büyü olup olmadığını bir hayli yüksek bir oran ile tespit edebiliriz. Eğer ki belirtilere sahipseniz oyalanmadan bir medyum bulmalı ve uzman medyuma bu büyüleri bozdurarak etkilerinden kurtulmalısınız. Büyülerin belirtilerini evinizde gözlemleyebilir ve kendi başınıza da tespit edebilirsiniz. Ancak unutmayınız ki her iş kendi uzmanı tarafından tamamlanmalıdır; çünkü işin uzmanı daha doğrusunu bilerek müdahale edebilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here