Ayakkabı Büyüsü

Ayakkabı Büyüsü

Kara büyü türleri arasında yer alan ayakkabı büyüsü iki ayrı niyet ile uygulanabilen kuvvetli ve tehlikeli bir büyüdür. Hem ilişkileri bitirme, hem de aşık etme amaçlarına hizmet edebilen bu büyü çetrefilli ritüeli sebebiyle sayılı medyum tarafından uygulanabilmektedir. Büyünün bu etkileri sonucunda binlerce kişi sevdiğinden ayırılmış, binlerce başkası da sevdiğine kavuşmuştur. Eğer hayatınızda arzuladıklarınız büyünün bu etkileri ile elde edilebilecek ise siz de ayakkabı büyüsünün tesirlerine başvurabilirsiniz. Düşmanlarınızı sevdiğinden ayırabilir, kendi sevdiğinizin de size kara sevda ile tutulmasını sağlayabilirsiniz. Ancak büyünün istenilen tesirleri verebilmesi için büyü ritüeli ile ilgili her ayrıntı hakkında yeterli bir bilgi dağarcığı edinilmelidir. Çünkü kara büyüler ciddiye alınmadığında ve bilinçsiz davranıldığında büyük problemler yaşanabilir.

Ayakkabı Büyüsü EtkileriKara büyüler, öte alemsel enerjilerin büyü ritüelleri ile kirletilmesi sonucunda gerçekleşen tehlikeli işlemlerdir. Bu büyüleri uygulayabilen kişilerin büyüden zarar görmüyor olmasının nedenleri işleme aşina olmalarıdır. Eğer kara büyü işlemi yapacak kişi, büyü hakkında yeterli bilgi birikimine, tecrübeye ve uzmanlığa sahip değil ise büyünün tehlikelerine maruz kalabilir. Bu tehlikelerden kaçınmanın tek yolu ise büyünün yapımını uzman bir medyuma bırakmaktır. Pek çok kişi büyü işlemlerini evlerinde kendi başlarına yapmak isterler çünkü medyumlara güvenemezler veya uğraşmak istemezler. Ancak bu sonu büyük zararlar ile bitebilecek yanlış bir karar olacaktır. Eğer zarar görmek istemiyorsanız bundan mümkün olduğunda kaçınmalısınız. Sahte medyum sitelerinin anlattığı yalan yanlış büyü tarifleri sebebiyle insanların kendilerine zarar vermesi olağandır. Böyle zararlardan sakınmanın yolu büyüleri uzman medyumlara yaptırmak ve büyüler hakkındaki araştırmaları sitemiz gibi net ve objektif bilgi sağlayan siteler üzerinden yapmaktır.

Ayakkabı Büyüsü Etkileri

Büyünün iki ayrı etkisinin olması ise uygulanış şeklinden kaynaklanmaktadır. Yanlış anlaşılmasın; bahsettiğimiz uygulanış şekli büyünün ritüelinin uygulanış şekli değildir. Büyü ritüeli tamamlandıktan sonra kullanılması gereken bir materyal vardır ki büyünün ismi de bu materyalin kullanımından gelmektedir. Büyünün ritüeli istenilen niyete göre tamamlandıktan sonra büyü ritüelinden ortaya çıkan ve büyünün enerjisini, niyetini taşıyan malzeme, büyü yapılacak kişinin ayakkabısının içine veya altına sürülecektir. Bu materyal büyü ritüeli ile işlenmiş küldür. Büyünün bu ayrıntılarına yazımızın devamında daha detaylı değineceğimiz için şimdi kaldığımız yere dönüyoruz. Ayakkabı büyüsünün iki farklı niyeti de belli etkilere sahiptir. Bu etkiler büyünün istenilen sonuçları nasıl verdiğini göstermektedir. Aşağıda sizler için hazırladığımız listeden büyünün etkilerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  • Büyünün iyi niyetler ile uygulanması durumunda büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiyi rüyasında görmeye başlayacaktır.
  • Aşık etme niyetiyle uygulanan ayakkabı büyüsünün etkisi altındaki birey, huzuru ve mutluluğu sadece büyüyü yaptıran kişinin etrafındayken hissedecektir.
  • Büyünün etkileri ile birlikte kişinin gönlüne büyük bir aşk ateşi düşecektir. Kendini büyüyü yaptıran kişiden ayrı düşünemeyecektir.
  • Büyünün kötü niyetler ile yapılması durumunda ise büyü yapılan bireyin ilişkisine olan ilgisi bitecektir.
  • Büyünün etkileri ile birlikte ilişkideki çift birbirinden giderek uzaklaşacak, karşılarına çıkan her sorunu gereğinden çok büyütecektir.
  • Ayakkabı büyüsünün etkileri ile ilişkisi bitirilmek istenen partnerlerin aralarındaki soğukluk artacağı için çift karşılıklı ayrılık kararına varacaklardır.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyünün etkileri hakkındaki merak edilenleri aktardığımıza göre sizlere bu etkileri elde etmek için ne yapılması gerektiğini de anlatabiliriz. Büyü ritüelinin layığı ile tamamlanması halinde yukarıda anlattığımız etkiler elde edilebilecektir. Ancak ritüel doğru bir şekilde uygulanmaz ise istenilen sonuçlar alınamayacaktır. Hatta söz konusu işlem kara büyü türleri arasında yer aldığı için büyünün yanlış uygulanması durumunda tehlikeler tetiklenebilecektir. Eğer büyünün herhangi bir yan etkiye yol açması istenmiyor ise büyü ritüelinin layığı ile tamamlanmasına dikkat edilmelidir. Unutmayınız ki büyüler ciddiyet ve özen isteyen işlemlerdir. Kara büyüler daha da karmaşık işlemler olduğu için daha büyük bir inceliğe ihtiyaç duyulur.

Büyünün yapımı için bilinmesi gereken iki ayrı metot vardır çünkü anlattığımız gibi ayakkabı büyüsü iki ayrı niyet için uygulanmaktadır. Büyünün ayırma amacı ile uygulanması için yapılan ritüelde ve aşık etme amacı ile uygulanması için yapılan ritüelde aynı materyaller kullanılmaktadır. İnanması güç olsa dahi ritüelde sadece ufak bir değişiklik ile büyünün tüm etkileri değişebilmektedir. Hiçbir malzeme değişikliği olmadan sadece metot farklılığı ile aşık etme veya ayırma etkileri belirlenebilmektedir. Eğer işlem usta bir medyum tarafından uygulanmaz ise bu metot değişikliği sırasında hatalar yaşanabilir. Eğer büyünün istenilen tesirleri göstermesi isteniyor ise büyünün yöntemi hatasız uygulanmalıdır.

Ayakkabı Büyüsü Tarifi

Eğer ayakkabı büyüsünü ayırma niyeti ile yaptıracaksanız büyünün buna özel ritüeli gerçekleştirilmelidir. Bu ritüel sırasında abanoz ağacı, safran mürekkebi ve gümüş bir kase kullanılır. Büyü ritüelinin malzemeleri büyünün ayırma niyetiyle yapılmasında da, aşık etme niyetiyle yapılmasında da aynıdır. İlk aşamada büyü yapılacak kişinin anne ve babasının ismi, kendi ismi ve doğum tarihi bir kağıda yazılır. Bu kağıt özel tılsım okumaları ile işlenmelidir. Ritüelde uygulanacak tılsımlı cümleler büyünün yapılış niyetine yönelik olarak hazırlanmakta olduğu gibi sadece tılsım okumalarında uzman medyumlar tarafından uygulanabilirler. Ardından gümüş kasenin içerisine yarıya gelecek kadar safran mürekkebi dökülür. Sonrasında kağıt yakılır ve yazılar tamamen yok olmadan yanan kağıt kasenin içine atılarak söndürülür. Safran mürekkebine batan kağıt ile birlikte mürekkep toprakta bir açıklığa dökülür. Gümüş kase işleme devam etmeden önce temizlenip kaldırılmalıdır.

Ayakkabı Büyüsü BelirtileriBüyü ritüelinin en önemli aşamalarından birisi şu an anlatmak üzere olduğumuz aşamadır. Safran mürekkebinin döküldüğü yerin üzeri toprak ile kapatılır ve abanoz ağacı parçaları bu alanın üzerinde tutuşturulur. Kül olana kadar yanması beklenen abanoz ağacının ateşi söndüğünde sert bir cisimle ezilerek toz haline gelmesi sağlanır. Küllerin bir kısmı alınır, geri kalanının üstü de toprak ile örtülür. Büyünün tüm enerjisini, kara büyülerden ve öte alemsel güçlerden gelen enerjileri bu küller taşımaktadır. Küller büyü yapılacak kişinin ayakkabısına sürülecektir. Eğer ayırma niyetli büyü yapılıyor ise küller ayakkabının içine ince bir tabaka halinde dökülmelidir. Kişi ayakkabısını giyecek, ayağına veya çorabına bulaşan külleri eve geri geldiğinde evin içine taşıyacaktır. Bu külün eve geçmesi ile birlikte büyünün tesirleri de eve etki edecek, çifti ayırma etkilerini yayacaktır. Büyünün aşık etme niyeti ile yapılması haline ise küller ayakkabının altına sürülmelidir. Ayakkabı kullanıldıkça ve küllerin izi geçtikçe aşık etme etkileri devreye girecektir. Ancak unutmayınız ki büyü ritüeli iki niyette de aynı kalsa dahi tılsımlı cümleler büyünün niyetine yönelik uygulanmalıdır.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl Bozulur

Ayakkabı büyüsünün nasıl yapıldığını sizler için ayrıntılı bir şekilde anlattık fakat bu demek değil ki büyüyü kendiniz uygulayabilirsiniz. Büyüyü kesinlikle kendi başınıza uygulamaya kalkışmamalısınız. Sizlere büyünün tarifini anlatma nedenimiz meraklarınızı gidermek ve bilmek istediklerinizi sizlere objektif bir şekilde aktarmaktır. Büyünün sadece ama sadece usta bir medyum tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Kararınızı bunu göz önünde bulundurarak vermelisiniz. Risk almak istemeyenler ayakkabı büyüsü işlemini bir medyuma uzaktan da yaptırabilirler. Büyünün uzaktan yapımı için farklı bir ritüel uygulanır ve bu işlemde büyüyü yaptıran kişi hiçbir aşamaya karışmak zorunda değildir.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl BozulurŞimdi ise büyü hakkında büyük merak uyandıran bir diğer konuya değineceğiz. Nasıl ki sizler bir düşmanınızı ayakkabı büyüsüyle sevdiğinden ayırabiliyorsanız, sizin düşmanlarınız da sizi sevdiğinizden ayırabilir. Hiç kimse böyle kötü bir duruma düşmeyi istemeyecektir. Eğer sevdiğiniz ile olan ilişkinizi korumak istiyorsanız etkili bir büyü bozma işlemine ihtiyacınız olabilir. İlişkinizin üzerine ayırma niyetli ayakkabı büyüsünün yapıldığını düşünüyorsanız veya şüpheleriniz var ise; yapmanız gereken ilk şey medyum bakımı yaptırmaktır. Usta bir medyumun uygulayacağı medyum bakımı ile üzerinizde büyü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulanabilir. Eğer büyüye dair şüpheleriniz medyum bakımı ile doğrulanır ise büyü bozma işlemlerinde tecrübeli bir medyum hoca tarafından büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Kuvvetli bir büyü bozma işleminin bozamayacağı büyü yoktur fakat kara büyüler normal büyülerden daha zor bozulduğu için işlem birkaç hafta sürebilir.

Eşleri Ayırma Amacıyla Yapılan Büyü

Büyünün bozulabilmesi için büyü bozma işleminin özenle yapılması da çok önemlidir. Ayakkabı büyüsünün eski kara büyülerden biri olması sebebiyle bozumu normal ayırma büyülerinden daha zordur. Büyü hakkında bilinmesi gereken bir diğer konu ise şudur; ayakkabı büyüsünün iki ayrı niyet ile yapılması mümkün olduğu gibi iki niyet birden de uygulanabilir. Kuvvetli bir ayakkabı büyüsünün etkileri ile istenilen kişi sevgilisinden ayrılabilir; aynı zamanda ilişkisi bitirilen kişi kendinize aşık edilebilir. Yani büyünün iki etkisi aynı anda uygulanabilir.

Eğer sizin partnerinize böyle bir işlem uygulanır ise iki etki ayrı ayrı bozulmalıdır. Yoksa büyü bozma işleminden sonuç alınamaz. Yani ayakkabı büyüsünün hem ayırma etkisi, hem de aşık etme etkileri bozulmalıdır. Bu durumda büyünün tesirleri tam anlamı ile çözülebilecek, ilişkiniz büyü yapılmadan önceki haline geri dönebilecektir. Bu tip büyü bozma işlemleri çetrefilli ritüeller eşliğinde gerçekleşebilmektedir. Uzman medyumunuz işlemi uygularken sabırlı ve endişesiz olmanızı öneririz. Ne kadar endişelenirseniz büyünün kötü enerjileri sizin endişeniz ile oluşan kötü enerjilerden güçlenecektir. Eğer doğru medyum seçimini yaparsanız bir problem yaşamayacağınızı söyleyebiliriz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here