Aşk Tılsımı

Aşk Tılsımı

Aşk, insanların arayışında olduğu, ihtiyaç duyduğu bazen de beklenmedik bir anda kapıldığı bir histir. Aşkın temelinde sevgi, ilgi, tutku ve bağlılık vardır. İnsanların hayatlarını yalnız geçirmemek istemesi ve aşık olduğu kişi ile birlikte bir yuva kurmayı düşlemesi çok güzel bir şeydir. Ancak herkes sevdiği, aşk beslediği kişiden kolayca karşılık alamamaktadır. Hatta bu karşılık bazen hiç alınamaz ve platonik aşk olarak sönüp gider. Eğer ki sizin de sevdiğiniz hatta büyük bir aşk duyduğunuz birisi varsa ancak karşılık alamıyorsanız içiniz rahat olsun çünkü doğru yerdesiniz. Aşk tılsımı yazımızı okuduğunuzda ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmenin yolu olan bu işlemin detaylarını kaçırmamak için dikkatinizi buraya vermenizi öneririz.

Aşk Tılsımı Nedirİstenilen kişiyi aşık etme niyeti ile uygulanan aşk tılsımlarının oldukça çetrefilli ritüelleri vardır ve büyünün sonuç vermesi bu ritüellere bağlıdır. Eğer ki işlemler doğru bir şekilde tamamlanmaz ise büyüden başarılı sonuç beklenmemelidir. Çünkü büyünün ritüelinin layığı ile uygulanması halinde ortaya çıkan etkiler söz konusudur. Anlayacağınız üzere bu işlem ile sevdiğinizi kendinize aşık etmek istiyorsanız tılsım okumalarında uzman bir medyumun yardımına ihtiyacınız olacaktır. Medyumlar belli büyü işlemlerinde bilgi dağarcığına sahip olabilecekleri gibi uzmanlıkları da çeşitli olabilir. Ancak tılsım işlemlerinde uzmanlaşmak yarım ömür sürebileceği için bu işlemlerin uzmanları sayılıdır. Eğer ki gönlünüzü kaptırdığınız kişinin size aşık olmasını arzuluyorsanız tam olarak bahsettiğimiz medyumlara ulaşmalısınız.

Aşk Tılsımı Etkileri

Büyü işlemlerinden biraz farklı olan tılsım uygulamalarının ritüelleri büyüler ile benzerlik göstermektedir. Tılsım işlemlerini şöyle değerlendirmek mümkündür; aşık etme niyeti ile yapılan bir büyü ritüelinin üstüne bir de tılsım okuması ekleyerek uygulanan işlem. Bu örnekten anlayacağınız üzere tılsım işlemleri büyülerden daha zordur. Ancak büyülerden daha kuvvetli oldukları için tesirleri beklenilenden bile iyi sonuçlar verecektir. Yani birisini kendinize kalıcı olarak, aşık etmek istiyorsanız ve ortaya çıkacak aşkın gerçek aşk olmasını da arzuluyorsanız; yaptırmanız gereken işlem aşk tılsımı diyebiliriz. Aşk tılsımlarının gerçekleşmesinde sağlanması gereken birçok koşul vardır fakat bunlara geçmeden önce size işlemin usulünce yapılması halinde doğuracağı sonuçları anlatacağız.

  • Kuvvetli bir aşk tılsımının etkisindeki kişi, aşık olması istenilen kişiyi rüyasında görmeye başlar.
  • Büyünün etkisindeki kişi, büyü ile aşık olacağı kişiye, karşı konulamaz bir çekim hisseder.
  • Büyü ile birlikte aşk tesiri yönlendirilen bireyin kendisini, büyüyü yaptıran kişinin etrafında huzurlu hissetmesi sağlanır.
  • Kişinin neredeyse tüm huzuru ve mutluluğu büyüyü yaptıran kişiye bağlanacağı için kendisini ondan uzakta hayal bile edemez.
  • Bu aşamalarda büyüyü yaptıran kişi de davranışları ile kişiyi tavlamaya çalışmalıdır. Ondan gelen adımlara bir adım atarak yaklaşılmalıdır.
  • Büyünün etkilerindeki bireyin aşkı giderek artacağı için ona çok fazla aşk acısı çektirilmemelidir. Büyünün tesirleri kendini gösterirken onu reddetmeniz kötü sonuçlara sebep olabilir.
  • Eğer kişinin aşkını gösteren sinyalleri alırsanız siz de kendinizi aşkınıza teslim edebilirsiniz. Bu sayede yıkılmaz bir aşk ortaya çıkacaktır. İlişkinizin temelleri en kuvvetli aşık etme işlemlerinden biri ile oluşacaktır.

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır

Eğer yukarıdaki tesirleri elde etmek istiyorsanız aşk tılsımı işlemini doğru kişiye yaptırmalısınız. Unutmayınız ki tılsım işlemleri büyük miktarda manevi enerji ile gerçekleşen işlemlerdir. En ufak bir amatörlük veya bilinçsiz uygulama sonucunda istenmeyen zararlar görülebilir. Böyle problemler ile karşılaşmamak için işlemin yapımı usta ellere bırakılmalıdır. Bu sayede hem risk alınmamış olacaktır, hem de büyüden istenilen sonuçlar elde edilebilecektir. Eğer ki aşk tılsımının sevdiğiniz kişiyi size aşık etmesini istiyorsanız bu detaylara çok dikkat etmelisiniz. Büyüler ciddiye alınmaz ise sonuç vermeyen ulvi uygulamalar olduğu gibi, ulvi varlıkların yardımı ile gerçekleşen büyü işlemlerinde ciddiyetsizlik büyük bir hatadır. Büyünün tesirleri ve yapımı ciddiye alınmalı, her aşama özenle gerçekleştirilmelidir.

Aşk Tılsımı EtkileriAşk tılsımının yapımı için okunacak tılsımlı cümleler önceden hazırlanmalıdır. Bu tılsımlı cümlelerin hazırlığı sırasında büyüyü yaptıran kişinin ismi, doğum tarihi ve anne, babasının ismi kullanıldığı gibi; büyü yapılacak kişinin de bilgilerine ihtiyaç duyulur. Doğru tılsımlı cümleler ile uzaktan bile etki edebilen aşk tılsımının tesirlerinin kuvveti bu aşamaya dayanır. Tılsımlar özenle hazırlanmalı ve hazırlayan kişi kesinlikle usta bir medyum olmalıdır. Eğer bu aşama tılsım okumalarında yeterli uzmanlığı olan bir medyum tarafından yapılmaz ise büyü tutmayacaktır. Bunu aklınızda bulundurunuz.

Aşk Tılsımı Tarifi

Etkili bir aşk tılsımının nasıl yapıldığını sizlere burada anlatacağız fakat yanlış anlaşılmasın; bu işlemi kendi başınıza yapmaya kalkışmanız çok tehlikelidir. Sizlere işlemin tarifini vermemizin tek nedeni sorularınızı yanıtsız bırakmamaktır. Büyünün tarifi bilinse dahi işlemin tılsımlarda uzman bir medyum olmayan kimse tarafından yapılması olağan değildir. Denense bile tutması imkansızdır. Bu nedenle hem boşa vakit harcamış olunur, hem de büyük bir risk alınmış olunur. Yani ritüelin yapımını acemi kişilerin denemesini kesinlikle önermiyoruz. Şimdi sizlere aşk tılsımı ritüelinin nasıl yapıldığını anlatabiliriz. Öncelikle tılsım olarak kullanılacak obje seçilmelidir. Genellikle gümüş objeler kullanılır ve yüzük, kolye gibi takılar ilk tercih olur. Çünkü taşıması daha kolay olacağı gibi gümüşün büyü enerjilerini içinde tutma oranı diğer materyallerden daha yüksektir.

Ritüel için ilk olarak işlemin gerçekleşeceği ortam arındırılmalıdır. Bir miktar kuru adaçayının yakılması ve ortamda gezdirilmesi ile arınma işlemi gerçekleşir. Ardından gümüş obje işleme tabi tutulur, temsili olarak yüzük diye bahsedeceğiz. İlk olarak gümüş yüzüğe tılsım okumaları yapılmalıdır. Bu okumalar tılsımlarda büyük uzmanlıkları olan bir medyum tarafından aralıksız okunur. Bazen saatler süren bu işlemin günler sürdüğü dahi görülmüştür. Tılsım okumaları bittiğinde objenin içine büyüleri mühürlemek ve tılsım haline getirmek için uygulanacak aşamalar geçilir. İlk olarak okunmuş gümüş yüzük bir parça ceylan derisinin üzerine yerleştirilir. Ardından deri parçası, üzerindeki yüzük ile birlikte kaldırılıp, bakır bir kabın içine yerleştirilir. Sıradaki aşama çok önemlidir, hem hızlı hem de özenli olmak gerekir. Bakır kabın içine ceylan derisinin etrafını ıslatacak ve yavaşça emilecek miktarda sirke dökülür. Aynı zamanda bir miktar safran, derinin üzerindeki yüzüğün üstüne serpilir. Sirke kabın içini kaplar kaplamaz bir parça kuru defne yaprağı yakılır ve yüzüğün üzerine bırakılır. Sirke deriden geçip safranı ıslatmadan ateş safranları yakmaya başlamalıdır.

Aşk Tılsımı Nasıl Bozulur

Eğer yukarıda sizlere anlattığımız ritüel tamamı ile hatasız bir şekilde uygulanır ise büyünün tutması ve istenen kişinin tesirlerin altına girmesi an meselesidir. Son aşama bittiğinde yüzük büyüyü yaptıran kişinin tılsımı haline gelir. Aşk büyüsünün etkileri ile birlikte aşk tılsımı haline gelen yüzük, kişinin parmağında olduğu sürece aşık etme tesirleri istenen bireye yönlenir. Bu sayede arada karşı konulamaz bir çekim oluşur ve kısa süre sonra aşk ortaya çıkar. Bu işlemin tesirleri o kadar güçlüdür ki kalıcı aşkı sağlayabilir. Ancak aşk kalıcı dahi olsa bazı insanların hisleri kalıcı olmayabilir. Eğer ki bu işlemi yaptırır ancak bir süre sonra kendinize aşık ettiğiniz kişiye hisleriniz biter ise; büyüyü bozdurmanız çok önemlidir. Çünkü büyü etkisindeki kişi siz ayrılmak istiyorum derseniz iyi tepki vermeyebilir.

Aşk Tılsımı Yapan MedyumBunun sebebi ise size bir büyü ile aşık olmuş olmasıdır. Yani anlayacağınız üzere kendinize aşk tılsımıyla aşık ettiğiniz kişiye olan hisleriniz, birkaç ay sonra biter ise ayrılmak için tılsımlı yüzüğü çıkarıp atmanız yeterli olmayacaktır. Bireyin hislerine saygı duyulmalı ve büyü layığı ile bozulmalıdır. İlk olarak tılsım etkilerini kaldırmada uzman bir medyuma başvurulur. Ardından tılsımlı yüzük belli işlemlere tabi tutulur. Bu işlemler sırasında ters ritüel denilen uygulamalar yapılır. Eğer büyüyü bozacak olan medyum yeterli uzmanlığa sahip ise etkilerin ortadan kalkması birkaç hafta sürer. Tılsım bozulduktan sonra büyünün getirdiği aşk bitecektir.

Aşk ile Sonuçlanan Tılsım Büyüsü

Sizlere aşk tılsımıyla alakalı olan neredeyse bütün bilgileri aktardık. Aktarmadığımız eksikleri ve soru işaretlerinizi de yanıtlamadan önce belirtmemiz gereken bir şey vardır. Aşk tılsımının etkilerinden kurtulmak isteyenlerin sayısı yok denecek kadar azdır. Bu nedenle büyünün bozumu hakkındaki kısımlardan endişelenmenize gerek yoktur. Eğer ki hislerinizden eminseniz ve işlemi kendinizden emin bir şekilde yaptırırsanız birkaç ay veya yıl sonra hisleriniz değişmeyecektir. Değişen hisler en başında yanılgı ile ortaya çıkan hislerdir. Bu uyarımızı da yaptığımıza göre ziyaretçilerimiz son sorusunu yanıtlayabiliriz.

Sizlere aşk tılsımının yanlış yapılmaması gerektiğinden ve işlemi yapacak kişinin uzman olmasının öneminden bahsettik. Bunun nedenini merak eden ziyaretçilerimiz olduğu için nedenini atlamadan açıklayacağız. Eğer ki tılsım işlemleri kadar kuvvetli büyü uygulamaları yanlış yapılır ise; işlemin gerçekleşmesinde rolü olan ulvi varlıklar buna göre bir hüküm verebilir. İşlemi yanlış yapan kişinin ters tepen yan etkilerden zarar görmesi bu durumda yaşanması olağan bir etkidir. Ritüelin hatalı yapılması veya medyum olmayan birisi tarafından yapılması durumunda ortaya çıkan yan etkilerden en sık rastlananı; kısmet kapanmasıdır. Yani büyü medyum olmayan birisi tarafından hatalı yapılır ise ters teperek işlemi yapmaya kalkışan kişinin kısmetini kapatabilir. Böyle bir risk alınmamasını tavsiye ediyor, aşk tılsımının yapımını uzman ellere bırakmanın önemine dikkat çekiyoruz. Daha fazla soru ve merakınız için sitemizi takipte kalınız.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here