Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Büyülerin pek çok problemi çözmeye hizmet ettiği günler eskide kalmış olsa dahi halen oldukça geniş bir kitlesi olduğu söylenebilir. Genellikle yaşamın içinde arzulananları kolay bir şekilde elde etme niyeti ile yapılan büyüler; hayatın zorluklarına göğüs gerebilmek için de yardımı alınan işlemlerdir. İnsanların en büyük arzuları sevgi, aşk, tutku ve benzeri hisler ile tetiklenenlerdir. Aşk elbette bu hislerden en hassası ve insanı en çok etkileyenidir. Adet kanı büyüsü ise insanların aşklarının karşılığını alma yollarındaki en sık seçimidir.

Adet Kanı Büyüsü EtkileriAşk, hayatın belli bir döneminde herkesin hayatına girip çıkabilen, kimisi için karmaşık, kimisi için mükemmel fakat kimisi için de yıpratıcı bir duygudur. Bunun en büyük nedeni ise aşkın iki kişinin duyguları olmadan anlamsız kalıyor olmasıdır. İnsan hisleri ve duyguları bir kişi hesaba katıldığında bile yeterince kafa karıştırıcı olabiliyorken ikinci bir kişinin hislerini de eklediğimizde durumlar epey sarpa sarabilir. Çünkü birisine aşk beslenildiği takdirde karşılık alınamaması gibi bir ihtimal ortaya çıkar. Bildiğiniz veya tahmin edeceğiniz üzere aşk hissedilen kişiden karşılık alamamak bir hayli üzücü bir durumdur. Aşk büyüleri ise tam olarak bu duruma yönelik yapılan spiritüel işlemlerdir. İşini şansa bırakmak istemeyenlerin tercihi olan aşk büyüleri arasından en kuvvetlilerinden birini sizlere bu yazımızda anlatacağız. Büyü hakkında hiçbir detayı kaçırmamak için yazımızın devamını pür dikkat okumanızı öneririz.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri

Büyüler, çeşidine, kuvvetine, yöntemine, yapılışına ve yapanına göre belli değişikliklere uğrayabilecek hassasiyete sahip işlemlerdir. Bu nedenle yapılacak bir büyüden istenilen sonuçların alınabilmesi için bütün etkenler göz önünde bulundurulmalı, dikkate alınmalıdır. Aksi takdirde yapılan bir büyüden beklenen sonuçları almak olanaksız hale gelebilir. Aşk gibi saf bir duyguyu sağlayabilen büyülerin çetrefilli olabileceğini tahmin ediyorsunuzdur. Söz konusu büyü adet kanı büyüsü gibi antik bir metoda sahip ise ritüel çok daha zor bir hale gelir. Böyle büyüleri yaptıracak kişilerin özen göstermesi gereken birkaç koşul vardır. Bu koşullardan bahsetmeden önce işlemin başarılı olması halinde elde edilecek sonuçlar ve etkilerden bahsetmemizde fayda olduğunu düşünüyorum.

Kuvvetli bir adet kanı büyüsünün, layığı ile yapılması sonucunda büyüyü yaptıran kişi aşağıdaki etkileri görecektir.

  • Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişinin rüyasını görmeye başlar ve bu durum bir hafta boyunca devam ederek bireyin kalbine aşk tohumlar yerleştirir.
  • Büyünün etkisindeki bireyin hislerini yönlendirmek için gerçekleşen en önemli etki huzur ve rahatlık etkisidir. Büyünün ikinci haftasında, etki altındaki birey ne zaman büyüyü yaptıran kişiyi görse mutluluk ve huzur hisseder.
  • Aşık edilecek kişi ile aynı ortamlarda bulunmak, denk gelmek büyünün etkilerini daha kuvvetli hale getirecektir.
  • Büyü yapılan birey ile denk gelindiği zamanlar sizden iyi bir enerji alacak ve kendini iyi hissedecektir. Ancak siz yakınından ayrıldığınızda içini büyük bir huzursuzluk kaplar ve huzuru sizinle bulacağını düşünmeye başlar.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri

Aşık olduğunuz kişinin size karşı hisleri olmaması sizi kötü bir duruma düşürebilir. Bu durum kısa süreli bir yıkılma olabileceği gibi yıllar süren bir platonik aşk ve çaresizlik hikayesine de dönüşebilir. Eğer ikisi de size uygun değilse ve aşkınızın karşılığını istiyor, ihtiyaç duyuyorsanız atabileceğiniz tek bir adım kalıyor. Adet kanı büyüsü yaptırarak sevdiğiniz kişinin size inanılmaz bir aşk beslemesini sağlayabilirsiniz. Bilindiği üzere bu antik metot ile aşık edilen kişiler tamamıyla gerçek ve kalıcı bir aşka kapılırlar. Yani büyü ile aşık edilen kişi sahte bir aşk hissedecek gibi endişelere kapılmaya hiç gerek yoktur çünkü bu tamamen yanlış bir bilgi, hurafedir.

Adet Kanı Büyüsü BelirtileriEğer aşık etme niyetli büyüler ve daha fazlası ile ilgili kulaktan dolma olmayan, gerçek bilgileri öğrenmek istiyorsanız böyle uydurmalara kulak asmamanızı öneririz. Çünkü büyüler ciddiye alınması gereken, yerine göre tehlikeli, yerine göre kuvvetli işlemlerdir. Şakaya gelmeyecek bir durum söz konusu olduğu için sadece ama sadece net ve objektif bilgi veren platformlar, araştırma kaynağı olarak kullanılmalıdır. Eğer adet kanı ile yapılan aşk işlemi hakkındaki diğer meraklarınızı da gidermek istiyorsanız aşağıda konumuza devam etmekteyiz. Niyetiniz cidden aşk beslediğiniz kişi ile birleşmek ve büyünün detayları hakkındaki gerçek bilgileri edinmek ise doğru yerdesiniz. Unutmayınız ki sitemizdeki bilgiler kadim büyü kitaplarından detaylar içeren ve bilinçsizce kullanılmaması gereken bilgilerdir. Bu bilgiler ışığında binlerce kişi hayatının aşkı ile birleşme, yuva kurma şansını elde etmiştir. Bunun da yanı sıra düşmanları incitme niyetli büyüleri konu alan yazılarımızın da binlerce kişiye uygulandığını söyleyebiliriz. O nedenle kararınızı iyi vermenizi, büyüler konusunda ciddi olmanızı tavsiye ediyoruz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüleri denildiğinde akla gelecek birkaç temel büyü ismi vardır. Bunların arasında en başta gelen adet kanı büyüsü, antik bir yönteme sahip olduğu için biraz daha fazla dikkat çekmektedir. Bu da daha sık tercih edilmesini sağlıyordur. Ancak günümüzde adet kanı büyüsünü layığı ile yapabilecek uzmanlıkta bir medyuma ulaşmak epey zor olabilmektedir. Büyünün çetrefilli tekniklerinin de ötesinde, ritüelin tamamlanmasında kullanılan ulvi güçlere ulaşmanın güçlüğü; büyüyü yapabilen medyum sayısını bir elin parmaklarını geçmeyecek bir sayıda bırakmıştır. Bu nedenle sizlere verebileceğimiz en büyük tavsiye büyüyü yapacak medyum seçiminde çok özenli olmanızdır.

Eğer sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını istiyorsanız doğru medyum seçimini yapmalı ve büyünün usulünce tamamlandığına emin olmalısınız. Aksi takdirde büyüden hiçbir sonuç elde edememe ihtimaliniz yüksek olur. Ki tahmin ettiğimiz üzere böyle bir şeyi hiç kimse istemez. O yüzden büyüyü yaptırma kararını netleştirdikten sonra birkaç konuyu daha netleştirmelisiniz. Öncelikle sitemiz gibi objektif platformlardan büyü hakkında net bilgiler edinilir. Ardından işini bilen bir medyum ile iletişim kurulmalıdır ki büyünün ritüeli olması gerektiği şekilde hazırlanabilsin. Son olarak uzman medyumun direktifleri olur ise bu aşamalar siz tarafından uygun bir şekilde tamamlanmalıdır. Büyü yapımında medyumun inisiyatifi ile sizlerin de belli işlemleri gerçekleştirmeniz gerekebilir. Ancak bu durum her büyüde böyle olmayabileceği için kesin konuşmamak gereklidir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

Eğer sevdiğiniz, aşk hissettiğiniz birisinden karşılık alamazsanız fevri, kırılgan ve hüzün dolu bir hale gelebilirsiniz. Bu durumun hislerinizi veya fikirlerinizi etkilemediğinden emin olmalısınız ki sonraki süreçte pişman olacağınız bir şey yapmayın. Çünkü insanlar reddedildiklerinde veya çaresiz kaldıklarında pek fazla düşünmeden hareket eder, sonradan pişmanlık getirebilecek kararlar alabilirler. Böyle durumlar hemen hemen herkesin başına gelmiştir ve her şeyin olduğu gibi bunun da bir çözümü vardır. Durumu bir örnek ile özetlersek; aşk büyüsü yaptırdığınız kişiye olan aşkınız biterse veya aslında aşk değil de ulaşılmazı istemek olduğu anlaşılır ise ne yapılmalı diye sorabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl BozulurBöyle bir durumla karşılaşırsanız normal aşk ve ilişkilerden farklı bir adım atmak gereklidir. Çünkü kendinize büyü ile aşık edeceğiniz kişiye olan aşkınızın bitmesi halinde normal çiftler gibi ayrılmazsınız. Büyünün etkisi altında sizi çok seven kişi, ayrılmak istemeniz halinde öfkeli bir hale gelebilir. Yapılması gereken şey ise büyüyü usulünce bozdurmaktır. Adet kanı büyüsü bozdurmak isteyenlere tavsiyemiz, özellikle adet kanı büyüsünde veya aşk işlemlerinde uzmanlığı olan bir medyumdan yardım alınmasıdır. Çünkü yapımı zor olan bu işlemin bozumu daha da zordur. Büyü işini bilen bir medyum tarafından bozulur ise hiçbir problem yaşamadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu büyülerin bozumu için yapılan ritüel biraz uzun sürebilir, bu süreçte sabırlı olmalı ve büyünün etkisindeki partnerinize hiçbir şey belli etmemelisiniz. Aksi takdirde kişinin hisleri sizin enerjinizden etkilenerek aşktan öte öfke haline dönüşebilir. Her şey yolunda giderse büyü yaklaşık 10 gün içinde bozulur, sorunsuz bir ayrılık gerçekleşebilir.

Adet Kanı ile Aşık Etme Yöntemi

Adet kanı ile yapılan aşk büyüsünün en kuvvetli aşık etme işlemlerinden biri olduğunu söylemiştik. Bu büyünün etkileri, yapımı ve bozumundan da bahsettiğimize göre şimdi sıra asıl meraklarınıza geldi. Büyü hakkında en sık sorulan soruları ziyaretçilerimizin de istekleri üzerine yanıtlayacağız. Aşağıdaki listede bu soruların cevaplarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  • Adet kanı büyüsünün etkisindeki kişi sahte değil, tamamen gerçek bir aşka kapılır. Bunun da yanı sıra büyüyü yaptıran kişiye olan aşkı, büyünün etkileri ile tesadüfler üzerine bile gerçekleşebilir.
  • Büyü yapılan bireyin, büyü sebebiyle herhangi bir kötü yan etkiye maruz kalması olağan değildir. Büyünün ritüelinin yanlış yapılması halinde bile büyü yapılan kişiye zarar gelmez.
  • Adet kanı ritüelinin yanlış yapılması halinde büyü tutmayabileceği gibi, büyüyü yapan kişinin kısmeti kapanabilir. Büyünün yanlış yapılması durumunda büyüden kötü etkilenebilecek tek kişi büyüyü yapan kişidir.
  • Adet kanı ile yapılan büyünün etkileri aşama aşama gerçekleşeceği için kişi büyü sebebiyle aşık olduğunu anlamaz. Büyünün tesirleri yaklaşık olarak 24 günde tamamına erecek ve karşı konulamaz aşkı tetikleyecektir.
  • Büyünün yapımında kan kullanılması bu büyüyü kara büyü veya kırmızı büyü sınıfına sokmaz. Antik bir metodu olan adet kanı büyüsüyle ilgili bu yorumlar uydurmadır.
  • Büyünün yapımında adet kanı kullanılması sebebiyle günah olduğu da düşünülebilir ancak bu söylemin de gerçeklik payı taşımadığını belirtebiliriz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here