21 Günde Büyü Bozma

21 Günde Büyü Bozma

Biz farkında olmasak da, çevremizde bulunan ve günlük hayatımızda temas edip karşılaştığımız, her bir nesnenin ve varlığın kendine ait enerjisi vardır. Büyü yapılarak, varlıklar ve nesneler üzerindeki enerjide büyük değişimler sağlanabilir. Bu değişimler pozitif yönde olabileceği gibi, negatif yönde de oluşturulabilir. 21 günde büyü bozma çalışmaları, medyumluk ilmi içerisinde yer alan ve en sık rağbet gören çalışmalar arasında yer almaktadır. Ancak sanılanın aksine, uygulanan işlem 21 günde sonuç vermez. 21 Günde ritüel aşaması tamamlanır ve sonuç vermek üzere bekleyişe geçilir.

21 Günde Hanedeki Büyüyü BozmaMaalesef ki pek çok kaynak, insanları yanlış bilgilendirmekte ve dikkatlerini çekmek için paylaşımda bulunmaktadır. Büyü bozma çalışmaları sabır, kararlılık ve uzmanlık ister. Uygulanan büyülerin sonuç vereceği kesin tarihi bilebilmekse imkansızdır. Fakat bu tarihler, işlemleri pek çok kez uygulamış ve olumlu sonuç almış kişiler tarafından tahmin edilebilir. Çalışmakta ya da iletişimde olduğunuz kişi, sizlere aynı günde sonuç veren işlemi uygulayabileceğini ya da yapmış olduğu çalışmanın ne zaman sonuç vereceğini kesin olarak bilebileceğini söylüyorsa, bu kişide uzak kalmanızı öneririz.

21 Günde Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Konu hakkında en çok merak edilen kısım, 21 günde büyü bozma çalışmasının nasıl yapıldığı ve uygulandığıdır. Bu konuda net bir cevap verebilmek imkansızdır. Çünkü bu tarz büyü bozma çalışmaları, kişiye uygulanan büyüye göre şekillendirilerek uygulanır ya da uygun metot seçilir. Daha açık bir şekilde örneklendirmek gerekirse; bağlama büyüsü yapılan kişi ile kısmet kapama büyüsü yapılan kişilerin büyü bozma çalışmaları birbirlerinden tamamıyla farklıdır. Bu farklılık, ritüel esnasında kullanılan materyallerinde değişimine yol açmaktadır. Büyü yapımı sırasında kullanılan malzemeler keyfen değiştirilemez ve birbirlerinin yerine kullanılamaz. Bu tür eylemlerin gerçekleştirilmesi, uygulanan işlemden alınacak sonucun çok farklı noktalara çıkmasına neden olabilir.

Büyü bozma ritüellerinde kullanılan ana malzemelerden bazıları şunlardır; (bu bilgi kadim büyücülük kitaplarından alınmıştır.)

  • Safran bitkisi ve safran mürekkebi; yapısının saf olması ve kolaylıkla enerji yüklenebilmesi nedeniyle, pek çok farklı büyüde materyal olarak kullanılmıştır. Safran büyüleri, kadim büyücülük kitaplarında önemli ve geniş bir yere sahiptir. Gerek büyü uygulamaları, gerekse büyü bozma çalışmalarında sıklıkla tercih edilmektedir…
  • Gümüş, bakır, altın ve kurşun parçaları; doğan ve işlenmemiş halleriyle temin edilerek kullanılan gümüş, bakır, altın ve kurşun gibi materyaller pek çok büyüde yer almaktadır. Kimi zaman ana materyal, kimi zamansa tas olarak kullanılmaktadır. Bir kez kullanılan maddenin, ikinci kez farklı bir işlemde kullanılması önerilmeyen bir durum olsa da, topraklama yaparak enerjisinin nötrlendiğine inanılır ve bazı medyumlar tarafından defalarca kez kullanılır…
  • Tuz ve sirke; mekandaki enerjinin saf bir hal almasını sağlamak amacıyla ve ritüel içerisinde malzeme olarak kullanılabilir. Büyü yapılacak ortamdaki eşya ve zeminin tuzlu ya da sikeli su ile silinmesi, yüzyıllardır kullanılan bir yöntemdir.

Haneye ve Eve Uygulanan Büyü Nasıl Bozulur?

Haneye ve eve yapılan büyüleri bozmakta kullanılan metotlar içerisinde, diğer boyuttaki varlıklardan sıklıkla yardım alınır. Bu varlıklar iyi  ya da kötü niyetli olabilirler. Büyü bozma çalışmalarında genellikle iyi niyetli varlıkların kullanıldığı bilinmektedir. Bu varlıklar rast gele seçilmez! İşlemi gerçekleştiren medyumun, devamlı olarak irtibat halinde olduğu ve huyunu bildiği varlıklar ile çalışması, istenilen sonucun elde edilebilmesi açısından oldukça önemlidir. Büyünün bozulacağı hanenin günlük olarak sirkeli ve tuzlu su ile silinmesi, ada çayı ve defne yapraklarının yakılarak ortam içerisinde gezdirilmesi oldukça önemlidir. Bu tür eylemler, işlemin olumlu ve hızlı sonuç verebilmesi açısından büyük öneme sahiptir.

21 Günde Büyü Bozma Nasıl Yapılırİnternetteki pek çok kaynağın yayınlamalarının aksine, dua ile büyüyü bozabilmek kolay değildir. Okunan duaların büyüyü bozabilmesi için, çeşitli metafizik çalışmalarının da uygulanması gerekir. Bu çalışmalar mutlaka uzman tarafından yapılmalıdır. İnternette yazanları okuyarak uygulamak ve bu uygulamadan sonuç almayı beklemek, çoğu zaman büyük zaman kayıplarının oluşmasına neden olmaktadır. Haneye yapılan büyüleri bozmak, kişiye yapılan büyüleri bozmaktan farklıdır. Bu iki çalışmanın ritüelleri içerisinde ortak malzemeler ve eylemler gerçekleştirilebilir. Her iki çalışma içinde sabırla beklemek ve inançlı olmak gerekir. Büyü, günden güne gücünü kaybedecek ve sonunda tamamıyla çözülerek ortadan kalkacaktır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here